FIFA 19 oynanış görüntüleri internete sızdırılmış durumda

FIFA 19 oynanış görüntüleri internete sızdırılmış durumda

Bu oynanış görüntüleri bize birini andırdı.

FIFA’nın Reddit sayfasında FIFA 19 oynanış görüntüleri sızdırıldı. WhadaFack isimli bir kullanıcının yüklemiş olduğu videoda Avrupa Lig maçından 10 dakikalık bir kesit izliyoruz. Videoyu izlerken bir sürü şeye de tanık oluyoruz. İlk başta arayüzü görme imkanımız oluyor. Arayüz için pembe, beyaz, mor ve lacivert renkleri yoğunlukta olacak şekilde seçilmiş. Yapay zekanın verdiği tepki, oyuna katılması da oldukça iyi görünüyor. Yapay zekaya rağmen FIFA 19 oynanış görüntüleri alakalı bir takım sorunlar var. Oyuncular da bu görüntüler üzerine açtılar ağızlarını, yumdular gözlerini.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FIFA 19 oynanış görüntüleri internete sızdırılmış durumda

FIFA 19 oynanış görüntüleri internete sızdırılmış durumda

FIFA 19 oynanış görüntülerini izlediğiniz zaman sizin de açıkça fark edip görebileceğiniz bir nokta var. Reddit’teki yorumlara ve çeşitli basın mecralarında ki editörlerin yorumlarına bakılırsa bu oynanış formülü FIFA 18’e oldukça benziyor. DarthBaller isimindeki bir kullanıcı bu durum hakkında Reddit sayfasında, “Menü ve arayüz görünüş olarak her ne kadar iyi olsa da FIFA 18 ve FIFA 19 arasında oynanış bakımından farkını söyleyemiyorum.” şeklinde yorum atarak hemen hemen bütün FIFA oyuncularının duygularına tercüman olmuş durumda.

Halbuki 23 Temmuz 2018 tarihinde EA, EA Sports FIFA resmi YouTube kanalında FIFA 19 için geliştirilen yen oyun mekaniği kısa kısa videolar eşliğinde tanıtmıştı. Bu özellikler videoda görünmüyor mu yoksa yenilik katacak kadar köklü ve gerekli değişiklikler değil mi şu an için bunu kestirmek zor değil. Mesela eklenen özelliklerden biri olan Aktif Temas Sistemi, oyuncuya hücum yaparken çeşitlilik sağlıyor. Havadan topu geçirmek, fiske yapmak gibi çeşitli atak yöntemleri geliştirilmiş.

23 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanan videolardan bir diğeri de Dinamik Taktikler adıyla yayınlanmıştı. Buradaki özellikleri yayınlanan 10 dakikalık FIFA 19 oynanış görüntülerinde görmedik fakat yine de bahsetmeye değer. Taktik arayüzünde bir takım değişiklikler içeriyor. Oynanış tarzınız hazır olan ayarlarca seçilebiliyor ve kurgulanabiliyor. Saldırgan, savunmacı ya da dengeli bir oynanış planını kurmak sizin teknik becerinize bırakılmış durumda.

Zamanlamalı Bitiricilik ise en çok tartışmalara neden olan mekanik olarak oyunda yerini alıyor. Oyuncuların son vuruşu yaparken topa vuruşunuzu zamanlayabileceğiniz bir isabet barı çıkıyor. Bu isabet barını yeşil yapabilirseniz de gol atma imkanınız o kadar artıyor. Bahsettiğimiz sızıntı videoda ise ilk dakikalarda çok basit bir gol atıldığını görüyoruz. Bu özellik kullanıldı mı yoksa sadece şut attı ve gol mu oldu, bunu bilemiyoruz.

Leaked FIFA 19 UEFA Europa League Gameplay from FIFA


FIFA 19  Satın al
FIFA 19 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.