Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-radeon-e9170-duyuruldu/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
FIFA 18 3 Ekim 2017 16:12

FIFA 18 için gelen ilk güncelleme oyundaki birçok önemli şeyi iyileştiriyor

Oyuncuların şikayet ettiği birçok şey ilk FIFA 18 güncellemesi ile düzeliyor.


1.27 GB boyutundaki ilk FIFA 18 güncellemesi PC oyuncularına sunuldu. Henüz konsol oyuncularına sunulmayan bu güncellemede oyuncuların ilk haftadan rahatsız olduğu birçok durum düzeltiliyor. Mesela, kalecilerin birçok pozisyonda verdiği tepkiler hızlandırılıyor. Ayrıca, amatör ve yarı profesyonel seviyelerindeki zorluk ise bir tık aşağıya çekiliyor. Bunun haricinde, oyuncuların ve yapay zekanın çektiği şutların isabet oranı da biraz aşağıya çekiliyor. Yani artık uzaktan çektiğiniz her şut gol olmayacak. En azından öyle umuyoruz çünkü oyunun PlayStation 4 sürümüne henüz bahsettiğimiz bu güncelleme gelmedi.

FIFA 18 için gelen ilk güncelleme oyundaki birçok önemli şeyi iyileştiriyor

EA Sports tarafından yayımlanan bu güncellemede FIFA 18: Ultimate Team için, kariyer modu için, Yolculuk: Hunter Geri Dönüyor modu için ve çevrim içi oyun modları hakkında da birçok değişiklik bulunuyor. Bu değişiklikler ve iyileştirmeler haricinde, oyununun sunumunda ve oynanışında da bazı değişiklikler ve iyileştirmeler yapılıyor. Güncelleme notları bir hayli uzun. Bu yüzden Origin sisteminden orijinal notlara göz atmanızı şiddetle öneriyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 incelemeyazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör