Fast & Furious 7 durdurulmuyor ama gecikmeli gelecek!

Fast & Furious 7 durdurulmuyor ama gecikmeli gelecek!

Çekimler bir kaç günlük yasın ardından devam edecek.

Serinin yıldızı Paul Walker’ın trajik ölümü sonrası Universal Studios, şuan için projeyi iptal etmek gibi bir durumun olmadığını ama çalışmaların duracağını belirtti. Şuana kadar programa bağlı giden film, Walker’ın ölümü üzerine setler askıya alındı. Ama en geç salı günü tekrar Atlanta’ya dönülüp iş başı yapılacak.

paul-walker-fast-and-furious-6Fast & Furious 7 yönetmeni James Wan ve Universal oyuncularla yaptığı konferans görüşmesinde Walker’ın anısına ve onun üzüntüsünü paylaşan rol arkadaşlarına bir kaç günlük izin verileceği konuşuldu. Yazarların şuan için senaryoyu nasıl düzenleyecekleri ise bilinmiyor.

Paul Walker, arkadaşı Roger Rodas’ın kontrolünü kaybettiği aracı ağaca çarpması sonu alev alan araçta hayatını kaybetmişti. Universal yayınladığı mesajda “Paul Walker gerçekten 14 yıldır ailemizin en sevilen ve saygın kişiliklerinden biriydi. Bu kayıp Hızlı ve Öfkeli ile ilgili herkesin, hayranlarının olduğu kadar bizim içinde yıkıcı bir durum. Biz en derin ve içten bir şekilde Paul’un ailesine başsağlığı diliyoruz.” denildi.

Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

  1. sda dedi ki:

    allah sevenlerine kolaylık versin çok üzücü bir haber bu :(