Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.09.2018

Her yıl bir yenisini gördüğümüz birtakım oyunlar vardır bildiğiniz üzere. Bu oyunlardan biri olan Farming Simulator 19 de bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirmeye hazırlananı. Bugün itibari ile de, Farming Simulator 19 için oynanış görüntülerinin de bulunduğu bir fragman yayımlandı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Farming Simulator 19 oynanış görüntüleri de bulunduran fragman. Dilerseniz, siz fragmanı izlemeye başladın, biz de size biraz basın bülteninde verilen bilgilerden bahsedelim.

Farming Simulator 19 ile yepyeni özellikler getiriliyor oyuna

Paylaşmış olduğumuz fragman ile birlikte oyunculara tarımcılığın temelleri gösteriliyor. Gösterilen şeylerden biri de, yeni tarım ürünü olan pamuk. Yeni markalar, yeni araçlar ve yeni ekipmanlar da Farming Simulator 19 içerikleri arasında yer alıyor. Verilen bilgilere göre Farming Simulator 19, şimdiye kadar seride çıkan en derin tarımcılık oyunu. Yine, Farming Simulator 19 hakkında verilen bilgilere göre olabildiğince doğru ve tam olarak ayarlanmış kendisi bizler için.

Farming Simulator 19 ile bizlere sunulan yönetme unsurları da bir o kadar derin olacak. 300'den fazla araç ve ekipman ile, bugüne kadarki en büyük araç ve ekipman çeşitliliğini oyuncuları ile buluşacak. Farming Simulator 19, hem Amerika'da, hem de Avrupa'da tarım yapmanıza olanak sağlayacak. Oyuncular, tarlalarıyla uğraşabilecek, hayvanlarıyla ilgilenebilecek. Dahası, at bakıcılığı yapabilecek ve aynı zamanda büyüttükleri atlara binebilecek. Son olarak, Farming Simulator 19'in 20 Kasım 2019 tarihi ile birlikte çıkışını gerçekleştireceğini de belirtelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.