Farming Simulator 19 için hayvancılığı tanıtan bir fragman yayımlandı

Farming Simulator 19 için hayvancılığı tanıtan bir fragman yayımlandı

Farming Simulator 19, çok kapsamlı bir oyun olacak.

Oyunculara detaylı çiftçilik deneyimi sunan Farming Simulator serisinin yeni sürümü yolda bildiğiniz üzere. Focus Home Interactive ekibi de, yakında oyuncularla buluşmaya hazırlanan Farming Simulator 19 için yeni bir fragman yayımladı. Hemen aşağıda sizlerle de paylaşmış olduğumuz yeni Farming Simulator 19 oynanış fragmanı, bizlere oyun içerisinde hayvancılığın nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler veriyor. Farming Simulator 19’in oyunculara sunduğu hayvancılık özelliğinin detaylarına girmeden önce fragmanı izlemenizi tavsiye ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Farming Simulator 19, oyuncularına detaylı bir oynanış tecrübesi sunuyor

Farming Simulator 19 geliştiricilerin amacı, en kapsamlı Farming Simulator oyununu oyunculara sunmak. Bu bağlamda, birçok çiftlik hayvanı da Farming Simulator 19 oyuncusuna sunuluyor. İneklerin, domuzların, koyunların ve tavukların hepsinin kendilerine özel ihtiyaçları bulunuyor ve siz onların ihtiyaçlarını ne kadar başarılı bir şekilde giderirseniz, onlar da o kadar sizi ödüllendiriyor. Hangi çiftlik hayvanına yönelmek istediğiniz ise tamamen size kalmış bir şey. Taleplere dikkat ederek büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Atlar, oyuna yeni eklenen özellikler arasında yer alıyor. Atlara binerek çiftliğinizde gezme imkanınız bulunuyor. Daha da iyisi, Farming Simulator 19 sizlere atlarınızı eğiterek yüksek fiyatlar karşılığında satma imkanı sunuyor. Atlarınıza yeni gelen oyun içi özelliklerle daha iyi bakabiliyorsunuz. Farming Simulator 19 için sabırslanıyorsanız eğer, ne yazık ki daha bir süre beklemeniz gerekecek. Zira, oyun için belirlenmiş olan çıkış tarihi an itibari ile 20 Kasım 2018.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.