Menü
https://leadergamer.com.tr/need-for-speed-payback-farkli-renkte-lastik-dumani/
Far Cry 5 17 Temmuz 2017 9:02

Far Cry 5, serinin diğer oyunları ile aynı uzunlukta olacak

Bu konudaki beklentilerimizi fazla yükseltmeyelim yani.


27 Şubat 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Far Cry 5, birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor çünkü yeni bir Far Cry oyunu görmeyeli, bayağı olmuştu. Bu yüzden, oyuncular da Ubisoft ekibinin yeni oyunda birçok yenilik yaptığını düşünüyordu. Bu yönde gelen yorumların bazıları da, oyunun uzunluğu hakkındaydı. Ubisoft ise bu konuda bir açıklama yaptı ve bu açıklamaya göre Far Cry 5, serinin diğer oyunları ile aynı uzunlukta olacak. Dilerseniz bu konunun detaylarına, haberimizin devamından sizler de göz atabilirsiniz efendim.

Far Cry 5, serinin diğer oyunları ile aynı uzunlukta olacak

Far Cry 5 yapıtının baş yazarı olan Drew Holmes, yeni oyunlarının Far Cry 4 ve Far Cry 3 ile çok benzer olacağını belirtti. Bu iki oyunun da senaryo modu, 15 saat civarı sürüyordu. Tabii senaryo haricinde, oyun içerisinde yapacak birçok farklı şey de bulunuyordu. Bu yüzden, oyunun 30 saat civarına çıkabileceğini sanırım söyleyebiliriz. Bakalım aynı durum, Assassin’s Creed Origins için de geçerli olacak mı?

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör