Fallout New Vegas için Korona virüsü modu çıktı

Fallout New Vegas için Korona virüsü modu çıktı

Başka oyunlara beklerken Fallout New Vegas için Korona virüsü modu çıktı.

Aslında, beklediğimiz bir şey gerçekleşti ve bir oyun için Korona virüsü ile ilgili bir mod çıktı. Her ne kadar eskimeye başlamış olsa da, haberimize konuk olan mod Fallout New Vegas için çıktı. Fallout New Vegas için hazırlanmış olan Korona virüsü modu, oyuna tahmin edebileceğiniz bir yiyeceği ekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Immersive Coronavirus isimli bu mod, oyuna bir yarasa çorbası ekliyor. Evet, bu çorba Korona virüsünü taşıyor. Oyuncular da, bu çorbayı içtikten sonra virüsle beraber hayatta kalmaya çalışıyor.

Açıkçası, Fallout 4, Resident Evil serisinden oyunlarda böyle bir mod beklerken Fallout New Vegas ile gelmesi biraz şaşırtmadı değil. Fakat tabii ki de böyle bir modun çıkış yapması kesinlikle beklenen bir şeydi.

Eğer siz de Fallout New Vegas için Korona virüsü modunu indirmek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfasını kullanabilirsiniz. Muhtemelen gelecek süre zarfında daha fazla bu konu ile ilgili olan modlar göreceğiz. İnsanların eğlenmeye ihtiyacı var, böylesine muhteşem bir yıl girişinden sonra.

Her ne kadar oyun içerisinde virüse sahip olsanız da, gerçek hayatta uzak durmaya çalışın. Biraz oyun ile kafa dağıtma zamanı!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.