Fallout 76, yeni tanıtım videosu ile E3 2018 sırasında karşımıza çıktı

Fallout 76, yeni tanıtım videosu ile E3 2018 sırasında karşımıza çıktı

Yeni Fallout oyununun nasıl bir oynanış sunacağını artık aşağı yukarı biliyoruz.

Daha önceden ufak videolar ile oyunculara gösterilen Fallout 76, yeni tanıtım videosu ile E3 2018 sırasında karşımıza çıktı. Bethesda sunumu beklenmeden Microsoft tarafından yeni videosu gösterilen oyun, hepimizi etkilemeyi başaracak gibi görünüyor. Oyuna dair yeni bilgiler bir süre sonra Bethesda sunumu sırasında ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout 76 E3 2018 tanıtım videosu

Neredeyse bütün oyuncular tarafından beklenilen yeni The Elder Scrolls oyununu bu sene de görmeyeceğiz gibi görünüyor. Hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza çıkan yeni Fallout oyunu ise işleri istediğimiz noktaya götürebilir. Microsoft E3 2018 sunumu sırasında, yeni bir Fallout 76 tanıtım videosu bizlere sunuldu. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz bu video, oyunun mekanı hakkında da ipuçları veriyor.

Batı Virginia’da geçecek olan oyun, savaşın bitiminden bir süre sonrasını konu alacak. Henüz olaylar oturmamışken ve hayatta kalmaya alışmamız gerekiyorken kontrolü ele alacağız. Oynanışı gözlemleyebildiğimiz bu tanıtım videosunun bu yönden oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Hemen aşağıdaki videonun oynat butonuna basarak heyecanınızı bizler ile paylaşmayı unutmayın.

Bethesda, E3 2018 sırasında yeni bir Fallout 76 tanıtım videosu sunacak mı?

Haberi yazdığımız sırada geliştiricilerin sunumlarını gerçekleştirmelerine birkaç saat bulunduğunu belirtelim. Yeni bir tanıtım videosu görmemiz oldukça mümkün olsa da, Bethesda yalnızca yeni bilgiler paylaşmak ile de yetinebilir gibi görünüyor. Fallout 76 ile ilgili daha fazla bilgiyi anlık olarak edinmek için bizleri takip etmeyi unutmayın. Hemen yukarıdan sizleri yeni Fallout 76 tanıtım videosunu izlemeye davet ediyoruz!


Fallout 76
   Haber  |  Xbox 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.