Fallout 76 beta başlangıç tarihi ve nasıl katılınır?

Fallout 76 beta başlangıç tarihi ve nasıl katılınır?

Fallout 76 beta hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şey bu yazımızda.

Fallout serisinin yolda olan yapımını muhtemelen herkes duymuştur. E3 2018 etkinliklerinden bu yana haber üstüne haber paylaşmıştık sizlerle. Fallout 76 adı ile karşımıza çıkacak olan yapım, resmi olarak 14 Kasım 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Fakat, oyunu daha da erkenden tecrübe etmek isteyenler için de Fallout 76 beta aşaması bulunuyor. Bu yazımızda sizlerle Fallout 76 beta başlangıç tarihi ve Fallout 76 beta aşamasına nasıl katılabileceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout 76 beta başlangıç tarihi 23 Ekim 2018

Öncelikle, en çok merak ettiğinizi düşündüğümüz Fallout 76 beta başlangıç tarihini sizlerle paylaşalım. Verilen bilgilere göre Fallout 76 beta başlangıç tarihi, 23 Ekim 2018 olarak belirlenmiş. Tabii, bu tarihte sadece Xbox One kullanıcıları oyunu oynama fırsatı elde edecek. Hemen 1 hafta sonrasında, yani 30 Ekim 2018 tarihinde ise PS4 ve PC oyuncuları, Fallout 76 beta aşamasına katılma imkanı bulacak. Ayrıca, Fallout 76 beta sunucularının 7 gün 24 saat sürekli olarak açık olmayacağını da belirtmemizde fayda var.

Eğer Fallout 76 beta aşamasına nasıl katılabileceğinizi bilmek istiyorsanız istiyorsanız, yapabileceğiniz sadece tek bir şey bulunuyor. Fallout 76 beta aşamasına katılabilmek için yapılabilecek tek şey, Fallout 76’e ön sipariş ile sahip olmak. Bethesda ekibi, Bethesda.net internet siteleri aracılığıyla yapılan geliştirmeler ve değişiklikler hakkında bilgi verecek. Ayrıca, birkaç hafta içerisinde Fallout 76 çoklu oyuncu tecrübesi konusunda ipuçları, hayatta kalma hakkında bilgiler, karakter özelleştirme ve geliştirme gibi birçok konuda da önemli bilgiler verilecek.


Fallout 76
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.