Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.09.2018

Bir süre önce sizlerle Fallout 4 New Vegas modu hakkında bir haberimizi paylaşmıştık. Hatırlayanlar vardır fakat elbette hatırlamayanlar da olacaktır. Buraya tıklayarak ulaşacağınız haberimiz, Fallout 4 New Vegas ile ilgili verdiğimiz bilgileri tazelemenize yardımcı olacaktır. Fallout 4 New Vegas modunu geliştirmekte olan ekip, yolda olan mod için yepyeni bir video paylaştı. Yayımlanan Fallout 4 New Vegas oynanış videosu, bizlere Fallout 4 New Vegas içerisinde bizleri bekleyen ilk 10 dakikayı sunuyor.

Fallout 4 New Vegas modunun ilk 10 dakikası gösterildi

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Fallout 4 New Vegas modunun oynanış videosu, bizlere Fallout 4 New Vegas modunun ilk 10 dakikasını gösteren video. Görebileceğiniz üzere Fallout 4 New Vegas modu, Fallout New Vegas'ın Fallout 4 içerisinde tekrar yapılmış hali. Paylaşmış olduğumuz video, tamamen Fallout 4 New Vegas modu kullanılarak kayda alınmış. Zaten videoyu izleyerek de bunu çok rahat bir şekilde teyit etmeniz mümkün.

Fallout 4 New Vegas modu, oyunculara çok önemli şeylerin sözünü veriyor. Verilen sözlere bakacak olursak, yolda olan mod ile birlikte Fallout New Vegas içerisinde bütün ana görevler bizlere sunulacak. Fallout New Vegas'ın bütün hikayesinin ve içeriğinin bulunacağı Fallout 4 New Vegas modu, aynı zamanda Fallout 4 oyun motorunun gelişmiş oyun motorunun sunduğu özellikleri de sunacak. Fallout 4 New Vegas modu eğer sizin de hoşunuza gittiyse, ne yazık ki biraz daha beklemeniz gerekecek. Zira, Fallout 4 New Vegas geliştirici ekibi tarafından henüz resmi bir çıkış tarihi paylaşılmadı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.