Fallout 4 için Fallout New York modu çıkışını gerçekleştirdi

Fallout 4 için Fallout New York modu çıkışını gerçekleştirdi

Henüz tamamlanmamış olsa da, çok önemli içeriklerle dolu.

Sevdiğimiz bir oyunu sonuna kadar oynamak isteriz hep. Bizlere eğer güzel oynanış elementleri sunuyorsa, affetmeden saatlerce, günlerce, aylarca hatta yıllarca bile oynarız. The Elder Scrolls ve Fallout serisi de, böyle uzun uzun, her ayrıntısını oynamaya çalıştığımız seriler olarak gösterilebilir. Her yeni başladığımızda yeni yeni içerikler olsun diye tonlarca yeni mod da ekleyebildiğimiz bu iki serinin oyunları, bizleri hala güzel bir şekilde meşgul ediyor. Haberimize, bu iki seriden konuk olan yapım Fallout 4. Zira, tekrar oynamak veya içeriklerini arttırmak isteyenler için, Fallout New York modu çıktı ve biz de bu moddan bahsedeceğiz.

Fallout 4 için Fallout New York modu çıkışını gerçekleştirdi

Fallout 4 için resmi ek paket boyutunda ve içeriğinde Fallout New York modu çıktı

RoseRosenberg isimli bir mod yaratıcısı tarafından bizlere sunulan Fallout New York modu, bizlere New York’u getirmeyi hedefliyor. Öncelikle, Fallout 4 içerisinde bu mod içerisinde Central Park etrafındaki şehri bizlere sunmaya çalışacak olan mod içerisinde, şimdilik bu kısımlar aynı zamanda kapalı durumda olacak. Henüz tamamlanmış bir vaziyette olmayan yeni modu şimdiden denemeye başlayabilirsiniz. Fakat, moddan çok fazla beklentinizin olmamasını tavsiye ederiz.

Eğer Fallout New York modunun tamamlanmamış halini denemek isterseniz, bunun için buraya tıklamanız gerekiyor öncelikle. Ardından ise, ulaşacağınız internet sitesinde belirtilenleri sırasıyla gerçekleştirerek oyununuza kurmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonrası ise, tamamen size kalmış. İster girin ve ortalığı dağıtmaya bir an önce başlayın, isterseniz önce kahvenizi hazırlayın, sonra uzun uzun dağıtın.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın