Fallout 4, bu hafta sonu ücretsiz olacak

Fallout 4, bu hafta sonu ücretsiz olacak

Fırsatı kaçırmayın.

Son zamanların en başarılı rol yapma oyunlarından bir tanesi olan Fallout 4, PC oyuncuları için bu hafta sonu ücretsiz olacak. 25 Mayıs 2017 ile 28 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu ücretsiz kampanya boyunca, temel oyuna sınırsız bir şekilde ulaşabileceksiniz fakat oyunun ek paketleri ne yazık ki ücretli kalacak. Fakat üzülmeyin, çünkü modları deneyebileceksiniz bu ücretsiz süreç içerisinde. Steam üzerinden başlayacak olan bu ücretsiz hafta sonu etkinliği sırasında, oyun bir de indirim görecek. Eğer ücretsiz hafta sonu kampanyasının sonunda oyunu beğenirseniz, ucuz bir fiyata alabileceksiniz oyunu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout 4, bu hafta sonu ücretsiz olacak

Daha önce, bu oyunun ne kadar başarılı olduğundan bahsetmiştik ve, “Kasım 2015 tarihinde piyasaya sürülen Fallout 4, Bethesda pazarlama müdürü Pete Hines’e göre geliştirici ekibin en başarılı oyunu. Kinda Funny Gamescast cephesine verdiği röportajda bu şekilde bir açıklama yapan pazarlama müdürü, bu oyunun, The Elder Scrolls V: Skyrim oyunundan bile başarılı olduğunu belirtti. Dilerseniz bu duruma, haberimizin devamında daha detaylı bir şekilde göz atalım.” demiştik.

Ardından, “The Elder Scrolls V: Skyrim, çıkış tarihinden 2014 tarihine kadar 20 milyon kopya sattı. Fallout 4 ise çıkış gününde 12 milyon sattı. Bethesda, en yeni oyunları bu güne kadar kaç adet sattı, bunun bilgisini vermedi ama, ilk günden 12 milyon satan bir oyunun da başarısız olmasını beklememek lazım. Tahminlere göre oyunun satış rakamları, 20 milyonu çoktan geçti. Fakat Pete Hines yine de Fallout 4 yapıtlarının, Fallout 3 kadar tutmadığını belirtti. Bunu bir açıklama içerisinde, ‘Yeni birini yaptığınız zaman, ilki gibi olmuyor. İki şey arasında mutlaka ortak noktalar oluyor. Mesela, bir önceki oyundaki VATS tepkisi ile, bir sonraki oyundaki VATS tepkisi aynı olamaz. Çünkü önceki oyunda, oyuncular ilk defa gördü onu. Yeni oyunda ise o sistem geliştirildi.’ şeklinde belirtti Pete Hines.” şeklinde devam etmişti sözlerimiz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.