Fairy Tail duyuruldu ve ilk oynanış görüntüleri çıktı

Fairy Tail duyuruldu ve ilk oynanış görüntüleri çıktı

Serinin en kilit noktalarından birinden başlayacağız.

Seriyi takip edenler varsa, Fairy Tail isimli serinin anime adı verilen bölümleri sona yaklaşırken, mangası sonunu bizlere gösterdi. Yani, artık seri bir nevi bitti denilebilir. Fakat, burada kalmayacak elbette. Tam, “Acaba Fairy Tail’in oyunu var mı ya?” diye düşünürken ilaç gibi gelmiş olan bir haberle karşınızdayız. Keoi Tecmo ve Gust Studios tarafından gelen bilgilere göre, JRPG türünde bir oyun bizler için hazırlanmakta. Hemen aşağıdaki oynanış görüntülerinin yer aldığı video da, bu haberi kutlamak için paylaşılmış durumda. Dilerseniz, önce sizleri bu oynanış görüntüleri ile baş başa bırakalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fairy Tail 2020 yılında oyuncularla buluşacak

Haberimize konuk olmuş olan yapım, hikaye olarak bizleri biraz geriye götürecek. İşlerin iyice kızışmaya başlamış olduğu The Grand Magic Games devrine döneceğiz. Loncanın en önemli elemanlarının Tenrou Adası’ndan dönmesinden sonrasını, hızla tekrar 1. sıraya yerleşmelerini görecek ve buradan hikayeye devam edeceğiz. Verilen bilgilere göre, geçmiş hikayeleri de tecrübe edebileceğiz. Açıkçası, serinin en güzel dönemi olduğunu belirtmemiz yanlış olmaz. En azından, bizim görüşümüzce bu şekilde.

Oyuncular, Natsu Dragneel, Lucy Heartfilia, Gray Fullbuster, Titania adı ile de bilinen Erza Scarlet, Wendy Marvell gibi karakterleri seçebilecek. Seride görmüş olduğumuz akılda kalıcı büyüleri de oyunda biz gerçekleştireceğiz. Natsu Dragneel’in Raien Ryu modu olarak da bilinen, hem elektrik, hem de ateş güçlerini kullandığı modu da oyunda yer alacak. Kapışmalarda loncanın diğer üyelerinin yardımını da alabileceğiz. Makarov Dreyar, bu destekleyen üyelerden biri. Net bir çıkış tarihi duyurulmamış olduğu halde, 2020 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştireceği dile getirildi.


Fairy Tail
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.