Facebook, espor yayınları konusunda en büyük platform olmak istiyor

Facebook, espor yayınları konusunda en büyük platform olmak istiyor

Yapılan açıklamalara göre bayağı kararlı görünüyorlar.

Facebook‘un hedefinde artık espor yayınları da var ve şirketin hedefi, espor yayınlarından en tepede olmak. Geçtiğimiz gün, bir yapımla daha özel bir anlaşma yapan Facebook ekibi, ayrıca konu hakkında da açıklamalarda bulundu. Hi-Rez Studios ve World Esports Association‘ın Paladins Premier League etkinlikleri bu sonbaharda başlayacak ve bütün görüntüler, günümüzün en sık kullanılan sosyal ağlarından biri olan Facebook Live üzerinden yayımlanacak.

Facebook

GamesIndustry.biz ile konuşan Facebook‘un önemli ismi Leo Olebe, “Biz tam bir şekilde varız.” diyerek başladı sözlerine. Ardından, “Bütün kartlarımızı, çiplerimizi masaya koyuyoruz. Biz, oyunların insanları birbiri ile bağlamak için aslında inanılmaz bir yol olduğunu düşünüyoruz ve videolar da bunu başarma konusunda inanılmaz. Bu iki konsept üzerinde sürekli yatırım yapacağız. Bazıları işe yarayacak, bazıları da yaramayacak.” diyerek espor yolundaki kararlılıklarını dile getirdi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.