Eylül 2017 için Games with Gold oyunları belli oldu

Eylül 2017 için Games with Gold oyunları belli oldu

Yarışa ve aksiyona doyacaksınız bu oyunlar ile.

Microsoft, resmi Xbox sitesi üzerinden Eylül 2017 için Games with Gold oyunlarını açıkladı. Bunun ne olduğunu bilmiyorsanız, hemen açıklayalım: Games with Gold ile PlayStation Plus ücretsiz oyunları neredeyse aynı. Ücretli Xbox üyelik sistemine abone oluyorsunuz ve bunun karşılığında her ay Xbox One ve Xbox 360 için ücretsiz oyunlara sahip oluyorsunuz. İşte bu ücretsiz oyunların Eylül 2017 için olanını Microsoft açıkladı ve liste gerçekten zengin görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eylül 2017 için Games with Gold oyunları belli oldu

Eylül 2017 için Games with Gold oyunları

Öncelikle hemen Xbox One oyuncularının ücretsiz oyunlarını söyleyelim: Forza Motorsport 5: Racing Game of the Year Edition, Oxenfree, Hydro Thunder Hurricane ve Battlefield 3. Tabii bu oyunların ücretsiz olma tarihi değişiyor. Mesela Forza Motorsport 5: Racing Game of the Year Edition, 1 Eylül 2017 ile 30 Eylül 2017 tarihleri arasında ücretsiz kalacak. Oxenfree ise 15 Eylül 2917 tarihinden 16 Ekim 2017 tarihine kadar ücretsiz olacak. Eğer Hydro Thunder Hurricane oynamak istiyorsanız da, 1 Eylül 2017 ile 15 Eylül 2017 tarihleri arasında bu oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekecek. Son olarak Battlefield 3 de 15 Eylül 2017 tarihinden, 30 Eylül 2017 tarihine kadar ücretsiz kalacak. Xbox 360 oyuncularını ise Hydro Thunder Hurricane ve Battlefield 3 bekliyor olacak. Bu oyunların ücretsiz kalma tarihi aralıkları, Xbox One ile aynı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın