Eurogamer, Battlefield: Bad Company 3 oyununu yalanladı

Eurogamer, Battlefield: Bad Company 3 oyununu yalanladı

Hayallerimizi yıktın be Eurogamer.

Son birkaç günde bir anda Battlefield oyunlarının haberlerine doyar olduk. Öncelikle bir YouTube içerik üreticisi, 2018 senesinde Battlefield: Bad Company 3 oyununun piyasaya çıkacağını sızdırmıştı ki bu YouTube içerik üreticisi, EA ve DICE ile oldukça yakından tanıdık idi. Ardından başka bir YouTube içerik üreticisi, 2018 senesinde İkinci Dünya Savaşı temalı bir oyunun çıkacağını, 2020 senesinde de Battlefield: Bad Company 3 oyununun çıkacağını sızdırmıştı. Şimdi ise içerik ortaklarımızdan bir tanesi olan Eurogamer, hayallerimizi yıkarak Battlefield: Bad Company 3 söylentilerinin gerçek olmadığını söyledi.

Eurogamer, Battlefield: Bad Company 3 oyununu yalanladı

Eurogamer ekibinin bu tip konularda danışabileceği oldukça sağlam kaynakları bulunuyor. Bu yüzden, bu ekipten gelen yalanlamaların oldukça güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Bu ekibin tanıdık bir ismi olan Tom Phillips, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haberleri gördükten sonra kendi kaynakları ile iletişime geçti ve bu söylentilerin gerçek olup, olmadığını sordu. Aldığı yanıt ise söylentilerin yalan olduğu yönünde idi. Fakat kaynaklardan gelen yoruma göre, EA ve DICE bir noktada Battlefield: Bad Company 3 oyunu yapmayı düşündü ama sonradan bu plandan vazgeçildi. Hatta kaynağın söylediğine göre, bu oyunun geliştirilme süreci için en ufak bir adım bile atılmadı.

Yani efendim, eğer Eurogamer ekibine inanmak isterseniz 2018 senesinde çıkacak olan oyun ne yazık ki Battlefield: Bad Company 3 olmayacak. Fakat ne olacak, şimdilik bilemiyoruz. Eğer diğer söylentilere inanmak isterseniz 2018 senesinde İkinci Dünya Savaşı temalı, serinin şu anki oyununun izinden giden bir yapıt göreceğiz.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın