Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 08.05.2018

Açık dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles daha önce duyurulduğu üzere bugün itibari ile Steam Erken Erişimden çıktı. Büyüleyici vahalarla donatılmış oyunun geliştirici yayımcılığını yapan Funcom, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkardığı güncelleme ile oyuna yepyeni yerler getirmekle birlikte oyunun erken erişimden çıktığını duyurdu.  Funcom oyunun erken erişim sürecinde bir miyondan fazla sattığını belirtti.

Kendi karakterinizi oldukça özel detaylarla yaratıp klanınızı kurabildiğiniz Conan Exiles, oyunculara erken erişim sürecinde bir çok hata ile olsa da eğlenceli bir deneyim sundu. Güzel manzaraları ve sayısız gelişme seçeneği sunan oyunun, bu hataları geride bıraktığını umarız. Peki bu yeni güncelleme ile oyuncuları neler bekliyor?

Conan Exiles oyuncularını neler bekliyor?

Yayıncı Funcom’un açıklamasına göre güncelleme ile oyuna gelen yeniliklerin arasında iki katına çıkmış bir harita da bulunuyor. Oynayanların da bildiği üzere Conan Exiles’ta mesafeler keşfe çıktığınız zaman bir sorun haline gelmekte. Daha büyük bir harita oyunculara daha fazla “kale” kurma zorunluluğu anlamına gelmekte. Tabii bu durakların koruması işleri oyuncular için zorlaştırmakta.

Yeni güncelleme ile oyuna eklenen yer şekilleri, Bataklık ve Yanardağ oyunculara daha farklı bir çevre sunarak oyunculara yeni stratejiler kurmaları için sebep sağlamakta. Ek olarak oyuna gelen Purge özelliği, oyunculara “kalelerini” savunmaları gereken bir başka düşman daha sunmakta. Bu özellikte oyuncular kalelerini yıkmaya çalışan canavar akınlarına sonuna kadar savaşarak dayanmaya çalışacak. Son olarak yayıncı, oyuna bir çok yeni oyun mekaniği ve içerik güncellemesi geldiğini de duyurdu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.