Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.12.2023

Epic Games, oyun severlere müjdeli bir haberle geldi. Obsidian Entertainment ve Private Division’ın ödüllü rol yapma oyunu (RYO) The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition şimdi Epic Games Store’da ücretsiz! Bu sürüm, temel oyunu ve tüm indirilebilir içerikleri (DLC) içeriyor ve oyunun şimdiye kadarki en iyi versiyonu olarak nitelendiriliyor. Ancak kampanya 26.12.2023 saat 19:00'da bitiyor. Bu yüzden, elinizi çabuk tutmanızda fayda olacaktır.

Epic Games üzerinde The Outer Worlds Spacer's Choice Edition ücretsiz

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, yeniden düzenlenmiş grafikler, geliştirilmiş performans ve daha birçok yenilikle geri dönüyor. Yüksek çözünürlüklü ortamlar ve yeni animasyonlar, oyunculara daha sürükleyici bir deneyim sunuyor. Oyuncunun seçimlerine göre şekillenen bir hikâyeye sahip olan oyun, karakter oluşumu, yol arkadaşlarının hikâyeleri ve oyun sonu senaryoları, oyuncunun kararlarına göre değişiyor.

Epic Games Store’da mevcut olan oyuncular, Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon DLC’lerine zaten sahipse, indirimli bir fiyatla bu yeni sürüme yükseltebilirler. Yükseltme için, oyuncuların Epic Games hesapları ile giriş yapmaları gerekiyor.

Galaksinin ücra köşelerini keşfedin ve Halcyon kolonisindeki komploları ortaya çıkarın. Yoldaşlarınızla birlikte, kurumsal koloniyi keşfederken kendi hikâyenizi yazın. Epic Games, bu özel teklifle oyun dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Oyun tutkunları, The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition’ı kaçırmak istemeyecekler. Oyun, platform uygunluğu ve fiyat bilgisi için Epic Games Store’da mevcut. Epic Games üzerinden The Outer Worlds Spacer's Choice Edition paketini ücretsiz almak için neler yapmanız gerektiğini anlatalım. Fakat önce, oyunun Epic Games mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Epic Games'teki ücretsiz oyunlar nasıl kütüphaneye eklenir?

Yapmanız gerekenler gerçekten çok basit:

  1. Epic Games mağaza sayfasına gidin ve ücretsiz oyunları bulun.
  2. Ücretsiz oyunun üzerine tıklayın ve “Yükle” butonuna basın.
  3. Sipariş sayfasında bilgileri onaylayın ve “Sipariş ver” butonuna basın.
  4. Oyun artık Epic Games kütüphanenizde!

Epic Games hesabı nasıl kurulur?

Epic Games hesabı kurmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Epic Games web sitesine gidin ve “Hesap Oluştur” düğmesine tıklayın.
  • Ülke bilgisi, ad, soy ad, e-posta ve kullanıcı adı gibi hesap bilgilerinizi girin.
  • Hizmet şartlarını okudum kabul ediyorum seçeneğini işaretleyin ve “Devam et” yazısına tıklayın.
  • E-postanıza gelen doğrulama kodunu girin ve hesabınızı aktifleştirin.

Bütün bu adımları tamamladıysanız, tebrik ederiz. Zira, artık Epic Games üzerinde ücretsiz The Outer Worlds Spacer's Choice Edition sahibi oldunuz. Bütün bunlar dışında, ayrıca sitemizde sizi bekleyen daha birçok yazı var. Şimdi, Vampire Survivors Evolve listesi yazımıza bakabilirsiniz. Sonra, GTA 5 APK var mı sorusuna yanıt getirdiğimiz bir yazımız var. Dahası, GTA 5 modları hakkında da detaylı bilgiler verdik. Bunun dışında, GTA 5 kaynak kodları ile ilgili kötü bir haberimiz de var. Bütün bunlar ve çok daha fazlası, şu anda sitemizde sizi bekliyor. Şimdi, bol keyifli oyunlar dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.