Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 02.09.2021

Epic Games Store yine bizi şaşırtmayan bir haber ile karşımızda. Tahmin edebileceğiniz gibi bir sonraki bedava oyun belli oldu. Türkiye saati ile 18.00’de başlayan fırsat ile bedava olan oyunları hesaplarınıza ekleyebilirsiniz.

Sheltered 9-16 Eylül tarihleri ​​arasında ücretsiz olacak.

Hayatta kalma oyunu Sheltered, 9-16 Eylül tarihleri ​​arasında ücretsiz olarak yayında. Ek olarak oyun, geçtiğimiz zamanlarda Amazon Prime tarafından bedavaya verilmişti. Normalde 32 TL olan oyun,  şu anda 9 Eylül’e kadar ücretsiz indirilebilen Yoku’s Island Express’in yerini alacak. Sheltered, adından da anlaşıldığı üzere, bir sığınakta ailemizle birlikte hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz yönetim oyunu. Oyun hakkında detaylı bilgileri sizlere bir özet niteliğinde aşağıda anlatıyoruz.

“Nefes nefese kalmışsın, korkmuşsun, sığınak hava kilidi arkandan güçlü bir sesle kapanıyor. Dışarı çıkmak zorunda olmamak isterdin, ancak zorundasın. Pes etmek çok daha kolay olurdu. Ancak etmiyorsun. Zorluk, açlık, susuzluk. Korku. Neden hayata tutunduğunu sürekli kendine hatırlatıyorsun. Bunu neden yaptığını. Sonra duyuyorsun. “Babacığım, geri döndün.” Eşinin yüzünde güller açıyor ve medikal malzemelerle dolu bir çantayı açıyorsun. Bunları nasıl topladığını onlara anlatmana gerek yok. Sen sadece bu çok zor zamanlarda bu küçük zaferinin tadını çıkarıyorsun.”

Epic Games ücretsiz oyunlar için 12 milyon harcadı.

Epic, Ocak ayında Epic Games Store’un Aralık 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana 160 milyondan fazla PC kullanıcısını çektiğini iddia etti. Şirket, 2020’de 103 oyun da dahil olmak üzere, ABD fiyatlarına göre toplu olarak 2.407 dolar değerinde olan pazarın piyasaya sürülmesinden bu yana haftalık olarak ücretsiz oyunlar veriyor. Epic, kullanıcıların geçen yıl 749 milyondan fazla ücretsiz oyun talep ettiğini söyledi.

Epic ve Apple arasındaki yasal savaşın bir parçası olarak bir belge yayınlanmıştı. Belgeye göre Epic Games dokuz aylık bir süre boyunca ücretsiz oyunlar için 12 Milyon harcadı. Ücretsiz verilen oyuna buradan ulaşıp bedavaya indirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.