Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.12.2022

iOS cihazlarınızda oynamak için dövüş oyunu arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Zira, bu yazımızda, sizlere en iyi 10 iOS dövüş oyunu ile ilgili bilgi vereceğiz. Tabii, bunu her zamanki gibi bir liste ile yapacağız. 2022 için en iyi iOS dövüş oyunları listemize göz gezdirdikten sonra, kararınızı vermeniz mümkün olacak. Dahası, bu listemizde yer alan oyunlar hakkında bilgi de vereceğiz. Bu sayede, oynamak istediğiniz oyunun nasıl bir şey olduğunu da öğreneceksiniz. Şimdi, direkt olarak listemize geçelim.

En iyi 10 iOS dövüş oyunu

  1. Skullgirls
  2. Marvel Contest of Champions
  3. Punch Quest
  4. Real Boxing: KO Fight Club
  5. EA Sports UFC
  6. Knight Brawl
  7. Shadow Fight 3
  8. Mortal Kombat
  9. Injustice 2
  10. Stick Fight 2

 

En iyi iOS dövüş oyunları

Biraz önce sizlere oyunların listesini paylaştık. Şimdi ise, bu oyunları detaylı bir şekilde sizlere anlatacağız. Bu sayede, oyunların özelliklerini görmeniz mümkün olacak.

1. Skullgirls

Skullgirls, akıllı telefonlardaki en kusursuz oyun deneyimlerinden birini veren bir yapım. Ayrıca, çarpıcı animasyonlu bir dövüş rol yapma oyunudur. Skull Heart'ı bulma ve Skullgirl olarak bilinen yozlaşmış canavarı ortadan kaldırma arayışında, farklı ve renkli savaşçıları toplayın, değiştirin ve yükseltin.

Oyun hem yeni hem de deneyimli savaşçıları ağırlıyor ve basit stratejik seçimlere veya karmaşık kombinasyon hareketlerinin kusursuz bir şekilde uygulanmasına hitap edebilen yapılandırılabilir bir oyun sunuyor. RPG deneyiminin tadını çıkarmak veya sadece yeni dövüşçüler ve ödüller kazanmak için rekabet etmek için hikaye veya çevrimiçi karşı modlarda birlikte iyi çalışan 1-3 dövüşçüden oluşan takımlar oluşturun.

2. Marvel Contest of Champions

En iyi iOS dövüş oyunları listemizin 2. sırasında Marvel oyunu var. Süper kahraman dövüş oyunu türüne geri dönen Marvel Contest of Champions, bizi Marvel evrenine yerleştiriyor. Oyun, tıpkı Injustice gibi büyük ödülü kimin kazanacağını belirlemek için kahramanları ve kötü adamları karşı karşıya getiriyor. Oyuncuların ittifaklar kurması mümkündür. Ayrıca, takımlarının kazanmasını sağlamak için arkadaşlarıyla birlikte veya rekabetçi bir şekilde oynayarak planlar yapmaları da mümkün.

Oyunun büyüleyici hikaye modunda ilerlerken ve çeşitli ikonik MCU mekanlarında savaşa katılırken, kahramanlarınıza düşmanlarına karşı şüphesiz bir avantaj sağlayacak özel beceriler ve yetenekler kazanacaksınız.

3. Punch Quest

Punch Quest, boks temalı dövüş oyunlarının heyecanını arcade oyunlarının basit kontrolleriyle birleştirerek oynamak için sadece iki başparmak gerektiren harika ve büyüleyici bir deneyim yaratıyor. Oyuncular yolculuklarında karmaşık ve dallı budaklı zindanlarda savaşarak canavar ordularını savuşturuyor ve sıra dışı etkinlikler ve ganimetler keşfediyor.

Karakter özelleştirme, özel yetenekler, düşman fırlatma komboları ve diğer birçok ilgi çekici oyun öğesi oyunda mevcuttur. Saf arcade tarzı eğlence düşüncesi sizi cezbetmeye yetmiyorsa, belki de lazer silahlı bir dinozor ihtimali sizi cezbedecektir.

4. Real Boxing: KO Fight Club

Oyuncular Real Boxing'de kendi boksörlerini tasarlar ve özelleştirir: KO Fight Club'da kendi boksörlerini tasarlayıp özelleştirerek zafere taşıyor. Oyun, oyunculara daha zorlu rakiplerin yer aldığı kapsamlı bir kariyer modu, oyuncuların kazanan her şeyi alır maçlarına katılabileceği çok oyunculu bir mod ve ekstra ödüller ve özelleştirilebilirlik seçenekleri içeren bir arcade modu da dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarında unvan için yarışma fırsatı veriyor.

Real Boxing dünyası, Unreal Engine ve hareket yakalama animasyonlarının güçlü karışımı sayesinde gerçek gibi hissettiriyor. Oyunun sezgisel kontrolleri ve gerçekçi bir şekilde esinlenilmiş yumruklar ve kombolar, kullanıcıya tam oradaymış hissi verir.

5. EA Sports UFC

En iyi iOS dövüş oyunları listemizin 5. sırasında ise EA imzası taşıyan bir oyun mevcut. Gerçekçi bir dövüş oyunu sizin tarzınızsa EA Sports UFC aradığınız aksiyona sahip olabilir. EA Sports UFC'de oyuncular tercih ettikleri MMA dövüşçülerini bir araya getirir. Dahası, canlı oyun içi UFC dövüşlerine hazırlanmak için seviye atlama ve onları eğitme gibi zahmetli bir yolculuğa çıkarlar.

Her dövüşçünün, sekizgenin hızlı aksiyonunu oyuncuların parmaklarına getirmek için kendine özgü imza hareketi vardır. Maçları kazanarak ve dövüş becerilerini geliştirerek, oyuncular UFC listesinde ilerleyebilir, yeni rakiplere ve diğer avantajlara erişim kazanabilirler.

6. Knight Brawl

Knight Brawl, insanlara ve canavarlara karşı gladyatör dövüşlerinin yapıldığı bir krallıkta eğlenceli bir yolculuktur. Kötü Büyücülerin kalesine saldırmak için oyuncuların her ikisi de macera ve ödüller sunan kule tırmanışı ve kaleye hücum modlarında ekipman ve silah toplamaları gerekecek.

Oyun boyunca oyuncular ayrıca büyük, herkes için serbest kavgalara, dramatik düellolara katılabilir veya basit görevleri tamamlayabilirler. Farklı ve canlı ortamların çeşitliliği sayesinde her savaş yeni ve heyecan verici görünüyor. Hiçbir şey bir korsan gemisindeki savaştan elde edilen ganimeti ölümcül pasif yeteneklere sahip büyülü bir silah satın almak için harcamakla kıyaslanamaz.

7. Shadow Fight 3

Shadow Fight 3'teki oyuncular, gölge enerjisi olarak bilinen tehlikeli ve bölücü unsuru kullanarak savaşın eşiğindeki bir dünyaya isimlerini kazıyabilirler. Üç özerk gruptan birini seçerek (her birinin gölge enerjisine farklı bir yaklaşımı var) oyunun geniş kıtasını gezin ve kendinizi her farklı bölgenin hikayelerine ve görevlerine bırakın.

Yol boyunca ilerlemeler kazanabilir ve görevinizde size yardımcı olacak yeni araçlar ve teçhizatlar toplayabilirsiniz. Ayrıca, oyuncular etkinliklere ve düellolara katılma veya ekstra günlük mücadeleler ve isteğe bağlı bir Boss modu içeren bir üyelik için ödeme yapma seçeneğine sahiptir.

8. Mortal Kombat

En iyi iOS dövüş oyunları listemizde elbette Mortal Kombat da olacaktı. Mortal Kombat, oyuncuları hem kombinasyonlar hem de stratejik düşünme için ödüllendiren topyekûn bir mücadeledir. Dövüş oyunlarının keyfini kart oyunlarının karmaşıklığıyla harmanlıyor. Oyuncuların 3'e 3 karşılaşmalarda avantaj sağlamak için tüm seriden Mortal Kombat karakterleri edinmesi mümkündür. Ayrıca, gruplar oluşturmaları ve uyumlu takımlar kurmaları da mümkündür. Mortal Kombat, mirasına uygun olarak, destansı hareketleri ve ölümleri için nefes kesici, abartılı grafiklere sahiptir.

Oyuncuların her hafta yeni mücadelelerde ve fırsatlarda diğer oyuncularla rekabet etmesi mümkün. Dahası, karakterlerinin seviyesini yükseltmeleri mümkün. Ayrıca, takımlarını güçlendirmek için kullanabilecekleri ödüller de kazanmaları mümkün.

9. Injustice 2

DC Comics listesinden en sevdiğiniz kahramanlar ve kötü adamlar arasındaki bir dövüşte kimin galip geleceğini merak ettiyseniz Injustice 2 tam size göre. Mobil uyarlama, oyunculara güçle dolu aksiyon dolu bir dövüş deneyimi vaat ediyor. Ayrıca, ortama göre uyarlanmış oynanış ve grafiklerle konsol kalitesinde bir hikaye veriyor.

Günlük mücadeleler ve rekabetçi çok oyunculu moduyla Injustice 2 oyuncuları diken üstünde tutuyor. Dahası, bir savaşın her an kapıda olduğunu garanti ediyor. Ayrıca, oyuncular karakterleri için çeşitli görünümler ve aksesuarlar kazanabilirler.

10. Stick Fight 2

En iyi iOS dövüş oyunları listemizin son oyunu, Stick Fight 2. Dövüş oyunlarının ekranda sadece birkaç çizgi ile çekici bile çekici olması mümkün. Her zaman harika karakter tasarımlarına ve delicesine ayrıntılı grafiklere ihtiyaç duymazlar. Stick Fighter 2'de oyuncular çubuk figürler arasında kanlı ölüm maçlarına girerler. Dövüş, oyuncuların hızlı, teke tek bir maçta karşı karşıya geldiği rekabetçi bir çok oyunculu düello modunda veya oyuncuyu silah kullanan çubuk savaşçı dalgalarıyla karşı karşıya getiren sonsuz bir hayatta kalma arcade oyununda gerçekleşmesi muhtemel.

Çeşitli silahlar ve silah türleri var. Ayrıca, karakter özelleştirmesi için eşyalar ve yükseltmelerle Stick Fight 2 uyarlanır ve yapılandırılır. Oyun ayrıca zorluk seviyesini oyuncuların reflekslerine ve yetkinliklerine göre otomatik olarak değiştirir.

En iyi iOS dövüş oyunları dışında ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, sitemiz üzerinde En iyi oyunlar 2022 yazımıza da kesinlikle bakmanızda fayda var. Bu sayede, birçok başlıkta bir sürü oyun tavsiyemize bakmanız mümkün. Zira, tadını çıkarabileceğiniz çok fazla oyun türü var. Biz de, şimdi tavsiye ettiğimiz yazımızda, bir sürü başlıktan bahsettik. Dahası, yazımızdaki başlıklarda yüzlerce tavsiye var.

En iyi iOS dövüş oyunları listesi ne işe yarar?

En iyi iOS dövüş oyunu listemizde yer alan oyunlar sayesinde, en iyi oyunları keşfetmeniz mümkün. Zira, 10 adet tavsiye verdik. Bu sayede, dikkatinizi çeken bir oyunu seçip tadını çıkarabilirsiniz.

En iyi iOS dövüş oyunları listesini nasıl hazırladınız?

Şimdi paylaştığımız en iyi iOS dövüş oyunu listesini hazırlarken birçok kaynaktan faydalandık. Hem kendi zevklerimizden hem de birden fazla kaynaktan bilgi topladık.

En iyi iOS dövüş oyunları listesine benzer listeler var mı?

Sitemizde, sizlere birçok oyunu tavsiye ettiğimiz listeler var. Hatta, en iyi iOS dövüş oyunu dışında film tavsiyelerimiz dahi var. Oyun ve film tavsiyelerimiz dışında, ayrıca hileler listelerimiz de var. Dahası, sistem gereksinimleri listelerimiz de mevcut. Bu sayede, bol bol bilgi almanız mümkün.

En iyi iOS dövüş oyunları listesi nedir?

Sizler için hazırladığımız bir listedir. En iyi iOS dövüş oyunu listemiz içerisinde, detaylı şekilde anlattığımız bir sürü oyun yer almakta.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.