Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 18.05.2020

Yakın zaman içerisinde yayınlanacak olan iddalı bir fragman

Piyasaya sunulma yılı 2013 olan ve PC için 2015'çıkan GTA V, geçtiğimiz günlerde Epic Games Store'da bir hafta boyunca ücretsiz olaarak dağıtılacağı açıklanmıştı. Aniden büyük ibr Hype gören GTA V için şimdiki ilgi ise grafik modları üzerine. En iyi GTA 5 Grafik Modu olacağını tahmin etmek de zor değil.

Adeta gerçek hayattaymış hissi veren bu mod, yayınlanan fragmanında ise oldukça hoş görüntüler ile karşımıza çıkıyor. 10 dolarlık bir  fiyat ile çıkacağı beklenen bu mod sayesinde oyun grafikleri kusursuza yakın.

lambo gta5En İyi GTA 5 Grafik Modu olarak düşündüğümüz modun fragmanında ise gerçekci hava koşulları ve bir çok detay dikkatleri çekiyor. Oyunun grafiklerinin en ince detayına kadar gerçekçi bir  hava katan bu mod oldukça iddalı.

Bu modun ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Fakat daha önceden de aynı ekip tarafından aynı isimde bir grafik modu geliştirilmişti. Bu moda kıyasla tamamen ücretsiz olarak indirilebilinen modda da grafik bakımından hatrı sayılır bir çok iyileştirme mevcut.

GTA V NaturalVision Evolved  Modu Fragmanı:

Sizlerin de bildiği gibi yakın zamanda   Epic Games Store platformu üzerinden ücretsiz olarak sunulan GTA V için şu ana kadar çıkmış en iyi grafik modları arasında farkını gösteren NaturalVision Evolved modu hakkında bazı bilgiler verdik.

Daha fazla oyun haberi için bizi buradan takip edebilirsiniz. GTA 5'i ücretsiz olarak hemen satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.