Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Elite Dangerous içerisinde uzaylılar artık uzay istasyonlarına saldırıyor

Elite Dangerous içerisinde uzaylılar artık uzay istasyonlarına saldırıyor

Siz misiniz kendisini savunan uzaylılara saldıran? Savaş şimdi başlıyor.

Elite Dangerous oyuncuları yıllardır uzaylıların peşinde idi. Öncelikle tek bir oyuncu ile başlamıştı her şey. O bir oyuncu, Thargoid uzaylısı ile karşılaşmıştı ve dünyada tekti. Sonradan Thargoid uzaylıları kendilerini daha fazla oyuncuya göstermeye başladı ve en sonunda da kendileri Elite Dangerous evreni içerisindeki yerlerini aldı. Tabii uzaylı deyince insanların aklında hemen düşman ibaresi beliriyor. Bu yüzden, uzaylılar ile karşılaşan her oyuncu, uzaylılara saldırmayı tercih ediyordu. Geçtiğimiz akşam ise beklenmedik bir yardım çağrısı yapıldı Elite Dangerous içerisinde. Bu yardım çağrısında bir grup uzaylının, uzay istasyonuna saldırdığı söyleniyordu. Böylece insanlar ile Thargoid arasında gerçekten bir savaş başlamış oldu.

Elite Dangerous

Uzaylıların, uzay istasyonlarına saldırması ile birlikte artık yolcu taşıma görevleri de farklı bir hal aldı sayılır. Çünkü bu görevlerde artık yolcuları tatile çıkartmıyoruz, yanan ve boşaltılması gereken uzay istasyonlarından kaçırıyoruz. Çünkü bu istasyonlarda birçok insanın hayatı tehlikede. Tabii tüm bunlara rağmen oyuncular, Thargoid ırkının tam olarak neden uzay istasyonlarına saldırdığını bilmiyor. Hatta bazı oyuncular, bu saldırıların uzaylılar tarafından yapıldığına bile inanmıyordu ama geliştirici ekip yaptığı yeni bir açıklamada, saldırıların Thargoid ırkı tarafından yapıldığını doğruladı.

Elite Dangerous, seneler sonra oyuncuların beklediği bu ana kavuştu. Dediğimiz gibi, oyuncular uzaylıları senelerdir bekliyordu ve uzaylılar ilk olarak kendilerini 2015 senesinde göstermişti. 2015 senesinden beri oyuncular tam bu günü bekliyordu. Bakalım bu günden sonra Elite Dangerous oyuncuları ne yapacak? Merakla bekliyor olacağız.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın