Ekim 2017 için ücretsiz Games with Gold oyunları açıklandı

Ekim 2017 için ücretsiz Games with Gold oyunları açıklandı

Bakalım oyuncular bu oyunlar ile mutlu olacak mı?

Eylül 2017 içerisinde Microsoft ekibinden de, Sony ekibinden de birbirinden güzel oyunlar gördük. Tabii bahsettiğimiz oyunlar PlayStation Plus ve Games with Gold ile verilen ücretsiz oyunlar. Durum böyle olunca, oyuncular Ekim 2017 içerisinde verilecek olan PlayStation Plus ve Games with Gold oyunlarını da merak ediyor. Bugün ise şanslı gününüz çünkü Sony ve Microsoft, önümüzdeki ayın oyunlarını açıkladı. Bu haberimizde ise Microsoft ekibinin vereceği ücretsiz oyunlardan bahsedeceğiz. Çünkü Sony ekibinin vereceği oyunlar başka bir haberin konusu efendim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Games with Gold

Ekim 2017 için ücretsiz Games with Gold oyunları

Microsoft cephesinden gelen açıklamalara göre Ekim 2017 içerisinde Xbox One ve Xbox 360 oyuncuları Gone Home: Console Edition, The Turing Test, Rayman 3 HD ve Medal of Honor: Airborne oyunlarına ücretsiz ulaşabilecekler. Gone Home: Console Edition, bütün Ekim 2017 boyunca ücretsiz olacak iken; The Turing Test’in ücretsiz olma süreci 15 Ekim 2017 ile 16 Kasım 2017 arasında olacak. Rayman 3 HD ise 1 Ekim 2017 ile 15 Ekim 2017 tarihlerinde ücretsiz kalacak. 15 Ekim 2017 ile 31 Ekim 2017 tarihleri arasında da Medal of Honor: Airborne ücretsiz olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.