Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 30.08.2017

Deadpool‘da Ajax (Francis) isimli kötü karakter ile de tanıdığımız Ed Skrein, 2015 yılında The Transporter Refueled‘de Frank Martin karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Robert Rodriguez‘in yönetmen koltuğunda olduğu Alita: Battle Angel adlı filmde rol alacak. Yakın tarihte de Ed Skrein, Lionsgate Film ve Millennium Film’in ortak yapımı Hellboy‘da kendini gösterecek olduğuna dair bir haber yayımlanmıştı. Ed Skrein, resmi bir açıklama ile Hellboy kadrosundan ayrıldığını duyurdu.

Ed Skrein Hellboy

Paranormal Araştırma ve Savunma Bürosunun bir askeri üyesi olan Binbaşı Ben Daimio‘yu canlandıracak olan Ed Skrein, kendisinin de farklı etnik kökenlere sahip olmasından dolayı gösterdiği hassasiyetle Hellboy kadrosundan ayrıldığı haberini Twitter hesabından yayımladı.

Ed Skrein, “Bu rolü kabul ettiğimde, karakterin asıl çizgi romanlarda karışık-Asya-kökenlerine sahip olduğunu bilmiyordum. Duyurulduğundan bu yana, ortaklıkta hep yoğun bir tartışma ve anlam vermesi zor bir hüzün vardı ve ben de doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yapmalıydım. Bu karakteri kültürel olarak doğru bir şekilde sunmak, insanlar için büyük bir önem taşıyor belli ki ve bu sorumluluğu göz ardı etmek de, etnik azınlıkların sanattaki hikayelerini ve seslerini engellemeye yol açacak bir endişeyi devam ettirir. Bence bu saygı duyulması ve onurlandırılması gereken bir şey. Bu sebeple de, daha uygun birileri seçilebilsin diye rolden vazgeçme kararı aldım. Hellboy‘u bırakmaktan dolayı üzgünüm; ama eğer bu karar bizleri o güne bir adım daha yaklaştıracaksa, buna değer.” dedi.

Ed Skrein, farklı kökenlere saygı duyması ve destek olması adına vermiş olduğu bu ayrılık haberi hayranları tarafından takdir gördü. Teknik ya da parasal nedenlerden dolayı değil, sadece başka kültürlere duyduğu saygıdan dolayı rolden vazgeçmiş olması da bir çok kişinin kalbini kazanmasını sağladı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.