EA Sports UFC 3 resmi olarak gösterildi

EA Sports UFC 3 resmi olarak gösterildi

Özellikle kariyer modu inanılmaz geliştirilmiş.

EA Sports sonunda, merakla beklenen UFC 3 oyununu duyurdu. 2 Şubat 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan bu oyun için öncelikle bir tanıtım videosu yayımlandı. Yayımlanan bu videoda, oyunun kapak yıldızının Conor McGregor olduğunu görüyoruz. Tanıtım videosu haricinde bir de oyunun Champions Edition sürümü duyuruldu. Yapılan açıklamalara göre UFC 3, Real Player Motion teknolojisini içerisinde bulunduruyor. Geliştirici ekip bu teknoloji sayesinde oyuna 5000 civarı yeni animasyon eklemeyi başardı. Ayrıca oyunda bir de Damage System olacak. Bu Damage System sayesinde risk alan oyuncular, o riskin karşılığını da sağlam bir şekilde alabilecekler. Grafikler mi? Bir önceki oyundan çok daha iyi.

EA Sports UFC 3 resmi olarak gösterildi

EA Sports UFC 3 içerisinde bir de kariyer modu bulunacak. Bu kariyer modunda öncelikle World Fighting Alliance içerisinde kariyerimize başlayacağız ve World Fighting Alliance içerisindeki performansımız, UFC içerisindeki geleceğimizi etkileyecek. UFC içerisine girdiğimiz zaman ise sosyal medya ile antrenman arasında sürekli gidip geleceğiz. Sosyal meydayı tabii ki popülerliğimizi arttırmak için kullanacağız. Antrenman ise gücümüzü arttırmak için olacak. Eğer bunları eşit bir şekilde yapamazsak, biraz zorlanacağız. Kariyer modundaki amacımız ise G.O.A.T. olmak olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın