Menü
https://leadergamer.com.tr/assassins-creed-origins-xbox-one-x-4/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
FIFA 18 7 Eylül 2017 9:16

EA Sports tarafından, FIFA 18 için yepyeni bir video daha yayımlandı

FIFA 18 için en iyi 100 oyuncu listesi de açıklandı.


29 Eylül 2017 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak olan FIFA 18 için, EA Sports tarafından, EA Sports resmi YouTube kanalı aracılığıyla yepyeni bir video daha yayımlandı. Yayımlanan videoda, Cristiano Ronaldo, Antoine Griezmann, Thomas Müller ve Dele Alli‘yi görmek mümkün. FIFA 18 için yayımlanan videonun asıl amacı, oyun içerisindeki en iyi 100 oyuncunun listesinin bir duyurusu olması. Bahsini ettiğimiz video, haberimizin en sonunda sizleri bekliyor.

FIFA 18 EA Sports

EA Sports tarafından FIFA 18 için yayımlanan listede, an itibari ile sadece 100. sıradaki oyuncudan, 61. sıradaki oyuncuya kadar isim mevcut ve daha fazlası da ilerleyen süreçte listeye eklenecek. An itibari ile yayımlanan listeye göre 61. sırada Franck Ribéry bulunuyor. Eğer olur da listeyi incelemek isterseniz buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfada gezinmeniz yeterli. Açılan sayfada, listelenen oyuncular hakkında özet olarak hazırlanmış kısa kısa bilgiler de mevcut.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör