Menü
https://leadergamer.com.tr/ea-play-sirasinda-fifa-18-gosterildi/
EA Play , Need for Speed Payback 10 Haziran 2017 22:24

EA Play sırasında Need for Speed Payback oynanış videosu yayımlandı

Need for Speed Payback, kendisini tekrar gösterdi. Oyun için yepyeni bir video yayımlandı. Yeni bilgiler de cabası!


İlk olarak 2 Haziran 2017 tarihinde bizlerin karşısına çıkan Need for Speed Payback, daha önceden de söz verildiği gibi EA Play sırasında tekrar gösterildi. Oyun, 2 Haziran 2017 tarihinde bizlere gösterildiği zaman sadece sinematik havada olan bir video izlemiştik. Bugün, biraz önce, EA Play sırasında ise oyunu daha net görmemizi sağlayan bir video yayımlandı. Oyunun, oynanış görüntülerini gördük. Ayrıca, oyun hakkında yepyeni bilgilere ve detaylara da sahip olduk. Haberimizin devamından, bu bilgileri ve videoyu sizlerle paylaşacağız.

EA Play sırasında Need for Speed Payback oynanış videosu yayımlandı

EA, bahsettiğimiz etkinlik sırasında öncelikle oyun hakkında bir video yayımladı. Yayımlanan bu video, bir oynanış videosu idi. Dilerseniz bu videoya, sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Sizler videoyu izlemeden önce, son kez hatırlatalım: Need for Speed Payback, çıkışını 10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek. Ayrıca, oyunun PlayStation 4 Pro desteği de bulunacak. Project Scorpio desteği hakkında ise henüz bir açıklama yok. Fakat E3 2017 haftasındayız. Bu konu hakkında da mutlaka bir haber gelecektir!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör