EA Games önümüzdeki sene çıkacak yeni Battlefield oyunu hakkında konuştu

EA Games önümüzdeki sene çıkacak yeni Battlefield oyunu hakkında konuştu

Ayrıca oyunun çıkış tarihi hakkında da bir yenileme yapıldı.

En azından 2 senede bir kez piyasaya sürülen Battlefield serisi, en son karşımıza Battlefield 1 ile çıktı ve o oyun sayesinde Birinci Dünya Savaşı zamanlarına döndük, Osmanlı olarak oynayabildik. Kendi dilimizi oyun içerisinde duyabildik. Fakat ne yazık ki o oyunun da zamanı yavaş yavaş geçti. Battlefield 1 artık eskisi gibi basında yer almıyor, popülerliğini yavaş yavaş kaybediyor. Bu yüzden EA Games de serinin yeni oyunu hakkında yavaş yavaş konuşmaya başladı. Şirketten gelen açıklamaya göre, 2018 senesinde çıkacak yeni oyun, hem inanılmaz bir derinliğe sahip olacak, hem de grafik açısından herkesin ağzını açık bırakacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield

EA Games şirketinden öncelikle Blake Jorgensen bir açıklama yaptı ve oyunun 2019 finansal yılı içerisinde çıkacağını bir kez daha doğruladı. 2019 deyince hemen üzülmeyiniz, 2019 finansal yılı bizlerin kullandığı takvime göre 1 Nisan 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasına denk geliyor. Yani, şirketin geliştirdiği yeni oyun yine klasik olarak 2018 sonbaharında piyasaya sürülecektir. Her neyse, Blake Jorgensen ardından bir de Andrew Wilson açıklama yaparak yeni Battlefield oyununun grafik açısından kusursuz olacağını belirtti. Ayrıca oyun oldukça etkileyici de olacakmış. Tabii bu açıklamalar yatırımcılara yapıldığı için çok fazla detay verilmedi. Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadarı ile sınırlı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.