Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.07.2021

Techland ekibi tarafından, bizlerle buluşması için gerçekten çok sabırsızlandığımız Dying Light 2 Stay Human için yepyeni bir video yayımlandı. 5 dakika gibi bir süreye sahip olan Dying Light 2 Stay Human oynanış videosu, bizlere önemli detaylar gösteriyor. Haberimize konu olan videoda, Dying Light 2 Stay Human’da bizlere eşlik edecek olan Aiden Caldwell’in, terk edilmiş bir binada canavarlarla olan macerasını görüyoruz. Detaylardan bahsetmeden önce, sizleri hemen aşağıda yer alan video ile baş başa bırakalım. Sonradan da, gerekli olan detaylara geçelim.

Dying Light 2 Stay Human oynanış videosu, canavarları gösteriyor

Techland ekibi tarafından oyunun hikayesi, “Yirmi yıldan fazla bir süre önce Harran’da virüsle savaştık ve kaybettik. Şimdi yine kaybediyoruz. Ayakta kalan son büyük insan yerleşkelerinden biri olan Şehir, karmaşaya teslim olmuş durumda. Medeniyet Karanlık Çağ’a geri döndü. Yine de, umudumuzu kaybetmedik. Şehir’in kaderini değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. Sıradışı yeteneklerinin bir bedeli var tabii. Anlam veremediğin anılarını çözümleyerek gerçekleri öğrenmeye başlarken kendini savaşın ortasında buldun. Düşmanlarını alt etmek ve kendine müttefikler bulmak için becerilerini geliştir. Bunu yaparken hem kaleme hem kılıca ihtiyacın olacak. Gücü elinde tutanların karanlık sırlarını çöz, tarafını seç ve kaderini belirle. Ancak eylemlerin seni nereye götürürse götürsün insanlığını korumayı unutmamalısın.” şeklinde anlatılıyor.

Siz de yolda olan yapımı oynamak için sabırsızlanıyorsanız, geriye çok da bir zaman kalmadı diyebiliriz. Zira tarihler 7 Aralık 2021’i gösterdiğinde, merakla beklemekte olduğumuz bu Dying Light 2 Stay Human da bizlerle olacak. O zamana kadar da zaman geçirecek çok fazla oyun var elbette. Fakat, uzun süredir beklenilen bir yapım olması sebebiyle, gözümüzün en çok gözlemekte olduğu yapımlar arasında yer aldığının altını çizmemiz büyük bir şart. Techland ekibinin ellerinden Dying Light 2 Stay Human ile ilgili büyük bir beklentimiz var. Umarız ki bizleri fazlasıyla memnun etmeyi başarır, tıpkı serinin ilk oyununda olduğu gibi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.