Türkiye

Dragon Age II’nin 5 Dakikalık Oynanış Videosu

Dragon Age II’nin 5 Dakikalık Oynanış Videosu

Dragon Age II’nin el kamerası ile çekilmiş 5 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı. Oyunun büyük bir hayranı olarak ben çok beğendim. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Videoyu izlerseniz görüntünün ne kadar kalitesiz olduğunu göreceksiniz. Ama yine de dövüş sisteminin nasıl olacağını veya ne tip düşmanlarla karşılaşacağımızı, arayüzü ve benzeri şeyleri görebiliyoruz.

Video, Moskova’da her Kasım düzenlenen Igromir Oyun Fuarından geliyor. Fuar, Doğu Avrupa’nın en büyük oyun fuarı olma özelliğini de taşır bu arada.

Oyunun çok büyük bir hayranı olduğumu söylemiştim. İlk oyundaki sevmediğim tek şey çok hantal olan dövüş sistemiydi. Tamam, belki strateji severler için güzeldi. Taktiklerle saldırma olayları ilgi çekiciydi. Fakat bir warrior seçtiyseniz ve vurmayı – kırmayı seviyorsanız oyun sizi çok sıkıyordu. Videoda gördüğüm kadarı ile yapımcılar sesimi duymuş ve biraz hack’n slash unsuru eklemişler. Yine gördüğüm kadarı ile özel olarak seçebileceğimiz 4 yeteneğimiz sağ alt köşede gözükecek ve istediğimiz yeteneği özel tuşuna basarak kullanabileceğiz. Parti üyelerimiz de ekranın sol alt köşesinde gözüküyorlar. Grafikler pek belli olmasa da aynı geldi bana. Ara sahneler de öyle. Ama oyun çıkmadan hiç birşey anlayamayız değil mi?

Neyse fazla sözü uzatmayalım da videoyu izleyin bir an önce. Dragon Age II; PC,X360 ve PS3 için 8 Mart’ta Amerika’da, 11 Mart’ta Avrupa’da olacak.

[pro-player width=’620′ height=’380′ type=’video’]http://www.leadergamer.com.tr/img/flv/Dragon_Age_2.flv[/pro-player]

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın