Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 07.04.2017

2009 senesinden beri hayatımızda olan Dragon Age serisi, 2015 senesinden beri sessizliğini koruyor. En son Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition ile karşımıza çıkan bu seri, son oyunu ile ne yazık ki oyunculardan pek de iyi bir tepki almamıştı. Oyuncular, serinin ilk iki oyununu daha fazla sevmişti ve üçüncü oyun, oyunculara oldukça boş gelmişti. Bugün ise Instagram üzerinden, Dragon Age serisinin ses sanatçısı olan yepyeni bir görsel paylaştı ve bu görsel ile herkes Dragon Age 4 için heyecanlanmaya başladı. Dilerseniz öncelikle bu görsele hemen aşağıdan bir göz atalım. Ardından da haberimizin detaylarından bahsederiz.

Dragon Age 4 geliyor olabilir

Alix Wilton Regan isimli bu ses sanatçısı, Dragon Age 4 oyununun PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gelebileceğinin ilk sinyalini verdi ve oyuncular da oldukça heyecanlandırdı. Peki, kimdir bu Alix Wilton Regan? Hemen bu sorunun cevabını verelim: Alix Wilton Regan, serinin diğer oyunlarında bayan bir Elven için ses sanatçılığı yapmıştı. Yukarıdan görebileceğiniz Instagram gönderisinde de "#Elf" şeklinde bir kısmın bulunması da, bahsettiğimiz söylentileri alevlendirdi.

BioWare şu an nasıl bir oyun üzerinde çalışıyor, bilmiyoruz fakat EA Games ve BioWare cephesinden hiçbir resmi açıklama gelmedi. Bu yüzden tüm bunları birer söylenti olarak kabul etmeliyiz. Fakat gerçekten bir Dragon Age 4 varsa ortalıkta, bu oyunun duyurusunu E3 2017 sırasında alabiliriz. Oyun da büyük bir ihtimalle Xbox One, Xbox One S, Project Scorpio, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve PC platformları için çıkacaktır. Peki, bu konuda sizin düşünceleriniz nedir?

Tüm bunların haricinde, Project Scorpio, Xbox One ve PlayStation 4 Pro karşılaştırma yazımıza, Project Scorpio, 4K televizyonlar ve 1080p televizyonlar hakkında yapılan açıklama yazımıza, Project Scorpio fiyatı hakkında Eurogamer tarafından gelen yorum yazımıza, Project Scorpio ve 4K/60 FPS oyun performansı yazımıza, Project Scorpio sistem özellikleri yazımıza ve son olarak da, Project Scorpio: Çıkış tarihi, fiyatı, teknik özellikleri ve Project Scorpio hakkında bildiğimiz her şey yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.