Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 10.08.2018

Bethesda, Doom Eternal ve RAGE 2 oyunlarını detaylandırdığı QuakeCon 2018 sırasında bu oyunların bir önceki isimleri hakkında önemli bir duyuru yaptı. 2016 yılında piyasaya sürülen DOOM oyunu ve 2011 yılında piyasaya sürülen ilk RAGE, Xbox Game Pass programına katıldı. Programın üyeleri şu andan itibaren bu oyunları ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyebilir ve indirip oynamaya başlayabilirler.

Doom ve Rage, Xbox Game Pass kullanıcıları için artık ücretsiz.

QuakeCon 2018, yeni Bethesda oyunları bakımından oldukça heyecanlı geçerken geliştiriciler eski oyunları da unutmadı. Pek çok klasik ismi barındıran Xbox Game Pass programı, hayran favorisi oyunlar ile genişlemeye devam ediyor. Bethesda tarafından yapılan duyurunun ardından Doom ve Rage oyunları Xbox kullanıcılarına sunulan Game Pass programına katıldı. Bir tür ücretli abonelik sistemi olan bu program, geniş bir oyun yelpazesine erişmenizi sağlıyor.

Eğer programa daha önce abone olmadıysanız, 14 günlük deneme üyeliğinizi alabilir ve program dahilindeki oyunları oynayabilirsiniz. Daha sonrasında ise aylık 29 TL ödeyerek üyeliğinizi sürdürebilir, 100’den fazla oyunu kütüphanenizde tutmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra programın bir diğer avantajı da Xbox’a özel oyunları çıktıkları gün oynamanıza izin vermesi. Buna bütün büyük isimlerin bile dahil olduğunu söyleyebiliriz. State of Decay 2, Sea of Thieves, Forza Horizon 4 ve çok daha fazla oyunu çıktıkları andan itibaren oynayabilirsiniz.

Programda çok daha fazla oyun bulunuyor.

Bu ay programa eklenen Hitman, Dead Rising 2, Ryse: Son of Rome ve diğer isimlere yeni Bethesda oyunlarının katılması ile birlikte Ağustos ayı oldukça zengin başladı. Kısaca bahsetmek gerekirse, DOOM’un 2016 yılında piyasaya sürülen bir FPS oyunu olduğunu ve etkili bir çok oyunculu mod içerdiğini söyleyebiliriz. RAGE ise 2011 yılında piyasaya sürülen ve yenilikçiliği ile takdir toplayan bir FPS oyunu. Dilerseniz buraya ilerleyerek bu Bethesda oyunları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.