Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.03.2020

Uzun süredir merakla beklenilen Doom Eternal en sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Tabii, biz de dahil olmak üzere birçok internet üzerindeki oyun sitesinde oyunun notları verildi. Oyunun neler sunduğundan bahsedildi ve ardından herkes puanını verdi. Doom Eternal inceleme puanları haberimizin en sonunda listelenmiş bir şekilde sizleri bekliyor.

Yeni çıkan oyunda çok daha fazla özellik bulunuyor, 2016 yılında çıkan oyuna göre. Doom 2016 zaten hızlı oynanması gereken bir oyundu. Fakat Doom Eternal, Dash gibi yeteneklerle birlikte oyunu daha da hızlandırmış. Bu da, oyunu bambaşka bir boyuta taşımış. Peki, oyuncular bu yeni özellik karşısında nasıl tepki verdi dersiniz?

Bizim yorumumuz olumlu oldu bu konuda. Çünkü, aksiyon odaklı bir oyun olan Doom Eternal, bu yeni özellikler sayesinde daha bir aksiyon dolu yapım olmuş. Tabii, bu da ister istemez oyuncuyu çekmeyi başarıyor. Elimizden geldiğince oyunun bizlere neler sunduğunu anlattığımız inceleme yazımız da listede yer alıyor. Dilerseniz, göz gezdirebilirsiniz.

Doom Eternal inceleme puanları:

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.