Doom Eternal ve Doom 2016 grafik karşılaştırması yapıldı

Doom Eternal ve Doom 2016 grafik karşılaştırması yapıldı

Doom Eternal ile Doom 2016 arasında kayda değer farklar var.

Bildiğiniz gibi Doom Eternal en sonunda oyuncularla buluştu. Tabii, Doom Eternal çıkışı ile birlikte beklenilen videolar da ortaya çıkmaya başladı. Bu haberimizde sizlere bahsedeceğimiz şey, Doom Eternal ile Doom 2016 karşılaştırması. Eğer direkt videoyu izlemek isterseniz, Doom Eternal ile Doom 2016 grafik karşılaştırmasının yapıldığı videoyu haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Videolarda öne çıkan noktalardan bir tanesi, Doom Eternal içerisindeki silahlardaki değişim. Tabii, değişimler sadece silahlarda değil, aynı zamanda düşmanlarda da görülebilir durumda. id Software ekibinin doku kalitesindeki değişimi de yine rahatça fark edilebilecek noktalardan biri. Doom 2016 id Tech 6 ile geliştirildi. Doom Eternal id Tech 7 ile geliştirildi. Fakat ikisi de Vulkan API kullanıyor. Bu sayede de performans konusunda önemli artılar kazanılmış durumda.

Hemen aşağıda bulunan 2 videoda da oyunların karşılaştırmasını görebilirsiniz. Oyunda görsel olarak ne gibi değişiklikler olmuş sorusunun yanıtını bizden ziyade bu videolarda görmeniz, değişiklikleri daha iyi tanıtacaktır. İyi seyirler!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Doom Eternal  Satın al
Doom Eternal inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.