Dontnod tarafından geliştirilen Twin Mirror PS4 için duyuruldu

Dontnod tarafından geliştirilen Twin Mirror PS4 için duyuruldu

Life is Strange geliştiricilerinden gizemli bir oyun daha geliyor.

Life is Strange ile hatırlayabileceğiniz Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen Twin Mirror, Sony tarafından PS4 özel oyunu olarak duyuruldu. Bandai Namco tarafından oyunculara sunulacak olan bu macera oyunu, ekibin en yeni eseri Vampyr’e yapısal benzerlik gösterebilir. Hakkında pek çok bilgi açıklanan bu oyunun 2019 yılı içerisinde oyuncular ile buluşması bekleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dontnod tarafından geliştirilen Twin Mirror PS4 için duyuruldu

E3 2018 öncesi canlı yayınlar düzenleyerek oyun duyuruları yapan Sony, bu duyurulara bir yenisini daha ekledi. Life is Strange ile hatırlayacağınız Dontnod’un yeni oyunu Twin Mirror, düzenlenen bir canlı yayın ile birlikte oyunculara sunuldu. Life is Strange’de gördüğümüz stilistik grafikler yerine Vampyr ile fotorealizme yönelen geliştiriciler, Twin Mirror oyununda da bu yolda yürümeye devam etmişler.

Hemen aşağıdaki tanıtım videosundan göz atabileceğiniz oyun, Dontnod tarafından senaryo odaklı bir macera oyunu olarak tanımlanıyor. Ekibin oyuncuya seçimler yaptırma konusunda ne kadar deneyimli olduğunu düşünürsek, bu unsurların Twin Mirror’da da bulunabileceğini söyleyebiliriz. Oyuncuyu ikilikler ve zorlu seçimler ile baş başa bırakacak olan bu oyunun belki de en dikkat çekici yanlarından birisi PS4 özel oyunu olması.

Dontnod, Twin Mirror ile PS4 kullanıcılarına nasıl bir hikaye sunacak?

Tanıtım videosunda gördüğümüz baş karakter Sam, neler olduğunu hatırlamaz bir şekilde şehri Basswood’a geri dönüyor. Tişörtü kanlar içerisinde uyanan karakterimizin hafızasını kazanmaya ve bir şeyler hatırlamaya çalıştığına tanık oluyoruz. İşte tam da bu noktada, oyunda insan üstü bir element olabileceğinin sinyalleri bizlere tanıtım videosunda veriliyor. Tabii ki bunun psikolojik bir durum olması ve karakterimizin zihninde yaşanması da mümkün. Senaryoya dair detaylar şimdilik bu kadar olsa da, yeni bilgilerin E3 2018 sırasında ortaya çıkmasını bekliyoruz.


Twin Mirror
   Haber  |  PlayStation 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.