Doğrulandı: Yeni Mass Effect Oyunları Yolda!

Doğrulandı: Yeni Mass Effect Oyunları Yolda!

Birçok Mass Effect oyuncusunun umutla beklediği haber geldi: Bioware kurucularından Ray Muzyka, yeni Mass Effect başlıkları üzerinde çalışıldığını belirterek bu ürünlerin Mass Effect 3’e açıklık getireceğini belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bioware daha önce birçok defa Mass Effect 3’ün evrenin son oyunu olmayacağını açık bir şekilde belirtmişti, ancak ilk defa seriye gelecek yeni oyunlar resmi olarak doğrulanmış oldu. Aynı zamanda Mass Effect 3’e açıklık getirecek, soruları cevaplayacak içeriklerle takımın ilgilendiği belirtildi.

Muzyka, bunun yanında kendilerine yönelen eleştirilerin yapıcı olanlarını dikkate alıp yıkıcı olanları dinlemeyeceklerini açık bir şekilde belirtti.

“Hayranlarımızdan gelen bazı eleştiriler, daha çok cevap isteme veya daha belirgin bir son isteme gibi geçerli sebeplere dayansa da, yapıcı olmaktan çok yıkıcı oldu. Yapıcı eleştirileri her zaman dinleyeceğiz ama, tek bir kişiyi hedef alan saldırıları veya yıkıcı eleştirileri dikkate almayacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Buradan anlayacağımız üzere, Bioware oyunun sonunu değiştirmeyi pek düşünmüyor. Buna karşın, oyunun sonundan sonrasıyla ilgili içeriklerle veya prologlarla karşılaşma ihtimalimiz çok yüksek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.