Menü
https://leadergamer.com.tr/wolfenstein-ii-the-new-colossus-ilk-gorseller/
Dishonored: Death Of The Outsider 12 Haziran 2017 11:39

Dishonored: Death of the Outsider için ilk görseller yayımlandı

Dishonored: Death of the Outsider, yayımlanan ilk görsellerinde gayet ilgi çekici görünüyor.


Bethesda, E3 2017 sırasında duyuruları arka arkaya verdi. Bu duyurulardan bir tanesi ise Dishonored: Death of the Outsider oyununa aitti. Bu oyunda Billie karakterini kontrol edeceğiz. Billie zaten Megan Foster adı ile tanınan bir karakter. Bu karakter, Dunwall bölgesinin en tanınan kiralık katili. Oyun içerisinde, eski ustamız olan Daud ile tekrar birlikte çalışmaya başlıyoruz ve Outsider isimli düşmanımızı öldürmek için çalışmaya başlıyoruz. Oyunun açıklamalarına göre, ne yazık ki Outsider isimli düşmanımızı öldürmek, tahmin edebileceğiniz kadar kolay olmayacak. Karnaca bölgesinin en derinlerine inip, çok detaylı bir serüvene başlamamız gerekecek.

Dishonored: Death of the Outsider için ilk görseller yayımlandı

Karnaca bölgesinde asıl hedefimizi kovaladıkça, önümüze öldürmemiz gereken başka başka düşmanlar da çıkacak. Dishonored: Death of the Outsider, çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek. 15 Eylül 2017 tarihi geldiğinde, bu oyunu satın alıp, oynamaya başlayabileceğiz. Fakat bu oyunun Dishonored veya Dishonored 2 kadar uzun ve detaylı olmasını beklemeyin. Serinin ana oyunundan ziyade, biraz daha yan bir oyun göreceğiz. Son olarak, haberimizde bahsettiğimiz görsellere hemen yukarıdan ve hemen aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz. Ardından, yorumlarınızı da bizlere sunabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör