Avatar
Yazar: Berkay Dağlı, Editör Yazım tarihi: 18.10.2023

Diablo 4'ün Kan Sezonu yayınlandı! Aktris ve yapımcı Gemma Chan tarafından seslendirilen Vampir Avcısı Erys ile birlikte çalış ve Korunak'ta kol gezen yeni bir tehditle mücadele etmek için Vampir Güçlerini topla. Bu sezon, zorlu düşmanlara ve onları idare eden korkunç Vampir Lordu Lort Zir'e meydan okuyacağınız yeni bir görev setleri sunuyor. Bu sezon, Kâbus zindanları güncellemeleri, binekler düzenlemeleri, oyun sonu patronları, Sınıf dengesi iyileştirmeleri, 100. Seviyeye daha hızlı atlama ve çok daha fazlasını içeriyor.

Diablo 4 Steam mağazasına geliyor
Diablo 4'ün Steam sürümü piyasaya sürüldü.

Diablo 4'ü Steam'de oynamak için heyecanla bekleyenler artık sona eriyor! Oyunu Steam'de başlattıktan sonra oyuncular, Steam başarıları, Steam arkadaş listeleri ve arkadaşlarını oyuna davet etme seçeneği gibi çeşitli özelliklere erişebilirler. Diablo 4 Steam Deck onaylı olduğu için, hareket halindeyken oynamayı seviyorsan da istediğin zaman istediğin yerde oynayabilirsin! Steam'de oynamak isteyenlerin önce bu platformdan oyunu satın almaları ve ardından Diablo 4'ü Battle.net hesabına bağlamaları gerekecek. Burada Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak, 17 Ekim ile 1 Kasım tarihleri arasında Diablo 4 için Battle.net'te %25 indirim uygulanacak. Korunak'a girmek ve birkaç iblis öldürmek için tam zamanıdır!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.