Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 02.06.2020

Youtube'un GAMEPLAY PS kanalı Diablo 4 oyunundan yirmi dakikalık yeni oyun görüntüleri gösteren bir video paylaştı. Bu yeni oyun videosu A Light in the Dark görevini bizlere sergiliyor. Merak ediyorsanız, GameInformer'ın Kasım 2019'daki oyun videosundakiyle aynı görev bulunuyor.

Benim tahminim, bu görüntülerin Diablo 4'ün daha sonraki bir beta sürümünden olmasıdır. Bu nedenle bazı die-hard Diablo hayranları Kasım 2019 ile bu beta yapı arasında bazı oyun ve görsel farklılıklar bulabilirler.

Daha önce de belirtildiği gibi Diablo 4, Diablo 3'ten daha koyu ve daha cesur bir stile gidiyor. Konumlar tonlanacak, cesetler, çorak grey-ish çölleri, etle çevrili dağ mağaraları, çürümüş kriptalar, bataklıklar ve rahatsız edici şehirler oyunda bulunacak.

Diablo IV her zaman çevrimiçi bir oyun olacak ve çevrimdışı mod sunmayacak. Ayrıca, Blizzard'ın modçulara resmi olmayan bir çevrimdışı modu yapmasına izin verip vermeyeceğini de bilmiyoruz.

Diablo IV ayrıca kozmetik mikro işlemlere sahip olacak. Ek olarak Blizzard tüm platformlar arasında çapraz oyun desteğini sağlamayı amaçlıyor.

Son olarak, Diablo 4 yeni bir motor kullanacak, kamerayı uzaklaştırabilmenize izin verecek ve daha iyi animasyonlara sahip olacak.

Diablo IV'ün ne zaman çıkacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse Diablo IV, Diablo serisinin 4. oyunudur. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmektedir. Çevrimiçi zindan aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun resmi olarak 1 Kasım 2019'da BlizzCon'da duyurulmuştur. Oyun şu an belirtilen verilere göre Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkması planlanmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=_KQgGAbWe6E&feature=emb_logo

Diablo 2: Ressurected hakkında da detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/here-are-twenty-minutes-of-brand-new-gameplay-footage-from-diablo-4/

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.