Destiny 2, piyasadaki tüm oyunları domine edecek

Destiny 2, piyasadaki tüm oyunları domine edecek

Biz demiyoruz, oyunu önceden görmüş olan kişiler diyor.

2017 senesi bitmeden PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan Destiny 2, daha önce 1 adet sinematik video ile bizlere gösterildi. Oyunun, ilk oynanış görüntüleri de yarın yayımlanacak. Oyuncular bu yüzden oldukça heyecanlı. Fakat bazı oyuncular, mesela shinobi602‏, şimdiden bu görüntüleri görmüş veya hakkında bilgi almış olabilir. Çünkü sizlerin de aşağıdan görebileceği gibi shinobi602‏, Twitter üzerinden yeni bir gönderi paylaştı ve, “Destiny 2 hakkında yeni şeyler duydukça, piyasadaki tüm oyunları domine edeceğine o kadar emin oluyorum.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Şu an Activision ve Bungie, Destiny 2 oyununun PC sürümüne büyük önem veriyor. Çünkü geliştirici ekip, oyunun PC sürümüne özel bazı özelliklerin olacağını belirtmişti. Bu özellikler, büyük bir ihtimalle 60 FPS teknolojisinden başlayacaktır. Fakat tahminlerimiz ne yazık ki bu kadar. Oyun endüstrisinden sızdırdığı bilgiler ile ün salan ve çok saygı duyulan bir oyuncu olan shinobi602‏, neler gördü de bunları söyleyebiliyor, şu an bilemiyoruz fakat bu cümleler, bizi yarın için çok daha fazla heyecanlandırıyor.

Destiny 2, piyasadaki tüm oyunları domine edecek

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.