Destiny 2, PC için görüldü ve ön siparişler PC için de açıldı

Destiny 2, PC için görüldü ve ön siparişler PC için de açıldı

Almanya'da birçok oyuncu, oyunun PC sürümüne ön sipariş verdi. Oyunun fiyatı ve çıkış tarihi de ortaya çıktı böylece.

2017 senesi içerisinde mutlaka yeni bir Destiny oyunu karşımıza çıkacak. Bu oyunun adı tam olarak ne olacak, bilemiyoruz fakat biz haberimizde Destiny 2 diyeceğiz bu oyun için. Dilerseniz şimdi haberimize geçelim, sizlerin de haberimizin devamında görebileceği gibi bazı Twitter kullanıcıları, Almanya’da Destiny 2 için ön sipariş verebiliyor. Evet, oyun zaten çıkacak, bu kesin, ön sipariş verebilirler, diyebilirsiniz fakat bu noktada ilginç bir şey var. Bahsettiğimiz bu oyuncular, oyunun PC sürümüne ön sipariş veriyor. 110 Euro fiyat etiketi ile Destiny 2 – Limited Edition (PC) için ön sipariş veren bir oyuncunun faturası bile bulunuyor. Ayrıca bu faturaya göre de oyun 17 Eylül 2017 tarihinde piyasaya çıkıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Peki, nereden veriliyor bu ön siparişler? Hayır, öyle bilinmedik, tanınmadık, ucuz perakendecilerden değil. GameStop gibi prestijli, popüler ve büyük bir perakendeciden veriliyor bu ön sipariş. Faturaların birinde, ön siparişin reklamını, diğerinde ise direkt olarak ön siparişi görebiliyoruz. Fatura detaylarına baktığımızda ise, bu mağazanın Hannover GameStop olduğunu görebiliyoruz zaten. Yine de tüm bunları ciddiye almamak lazım çok fazla. Çünkü Bungie, Activision ve GameStop cephelerinden hiçbir şekilde resmi bir bilgi yayımlanmadı. Durum böyle olunca da, tüm bunlar birer söylenti oluyor. Zaten oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağını tahmin edebilmek kolay fakat işin içerisinde bir çıkış tarihi ve PC platformu girince, bu tür durumlarda dikkatli adım atmak gerekiyor diye düşünüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Peki, sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Destiny 2, PC platformu için de 17 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülebilecek mi? Ayrıca fiyat etiketine göre, ilk oyundan 9 Euro daha ucuz olabilir mi? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyor olacağız. Bizleri bu konuda yalnız bırakmayınız.

Destiny 2, PC için görüldü ve ön siparişler PC için de açıldı

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.