Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-inceleme/

Destiny 2

Yapımcı Bungie
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 8 Eylül 2017
Destiny 2 10 Eylül 2017 14:14

Destiny 2 klan ödülleri hakkında her şey

Klanların tahmin ettiğinizden daha faydalı.


Dün, tüm oyuncuların merakla beklediği gelişme yaşandı: Destiny 2 klanları resmi olarak oyun içine eklendi. Tabii klanların oyun içine eklenmesi ile birlikte oyuncuların, bu klanlara girerek neler yapacağı da belli oldu. Öncelikle belirtelim, Destiny 2 içerisinde bir klana dahil olmak, sizi oyun içindeki tüm içeriklerde daha avantajlı bir hale getiriyor. Ayrıca bazı bonus ödüllere sahip olabiliyorsunuz. Öncelikle, klanınızda ne kadar çok oyuncu oyun oynarsa, size de o kadar özellikler geliyor. Çünkü klan her seviye atladığında, klan bayrağınız sayesinde bonuslara kavuşabiliyorsunuz. Eğer bir klana girdiyseniz, bayrağınızı sosyal alanlardan alabilirsiniz.

Destiny 2 klanımız ve grubumuz açıldı. Detaylar için tıklayın!

Destiny 2 inceleme

Destiny 2 içerisindeki klan sistemi, sezonlar ile çalışıyor. Yani her sezon başında ilerlemeler sıfırlanıyor. Mesela şu an 1. sezondayız ve 1. sezonda klanınız en fazla 6. seviyeye kadar yükseliyor. Bu da demek oluyor ki, oyun içinde 6 farklı klan bonusu var. Fakat ikinci sezon başladığında tüm bu bonuslar silinecek ve klanınız 1. seviyeye geri dönecek. Ardından bonuslar yenilenecek ve belki seviye sınırlandırması da değişecek. Peki, klan seviyesi nasıl artacak?

Klanınızda bulunan herhangi bir oyuncu, oyun içindeki herhangi bir aktiviteyi yaparak, klana tecrübe puanı kazandırabiliyor. Mesela Strike veya senaryo görevleri 500 EXP veriyor. Ayrıca bir oyuncu, 1 hafta içerisinde en fazla 5000 EXP bağışlayabiliyor. Tabii bu noktada güzel bir şey de var, klana herhangi bir platformdan oyuncu alabiliyorsunuz. Mesela bizim klanımızda şu an PC oyuncuları bulunuyor ama ben lider olarak PlayStation 4 üzerinden oynuyorum. Bu fark etmiyor. Oyunun PC sürümü çıktığı zaman, klanımızdaki değerli PC oyuncuları da katkı yapabilecek. Aynı şekilde Xbox One oyuncuları da, PlayStation 4 oyuncuları da.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör