Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.06.2018

6 Eylül 2017’den beri aramızda bulunan Destiny 2, oyun tecrübesi açısından bizlere bugüne kadar birçok şey sundu. Görünüşe göre, sunmaya da devam edecek. 4 Haziran 2018 tarihinde, oyunun geliştirici ekibi olan Bungie’nin resmi Twitter sayfasında paylaşılan bir fragman, oyunun 2. yıl genişleme paketinin adını ve tanıtım tarihini bizlere duyurdu. Forsaken adı ile karşımıza çıkan yeni genişleme paketi ile ilgili olarak fragmanda birtakım detaylar da görmek mümkün.

Destiny 2 Forsaken

Destiny 2 Forsaken fragmanı, birçok ipucunu da içinde saklıyor

Haberimizin en sonunda bulabileceğiniz Twitter gönderisi, Destiny 2’nun Forsaken genişleme paketi için hazırlamış olduğu fragmanını da bizlerle paylaşıyor. Fragmanın en sonunda 5 Haziran 2018, yani bugün içerisinde yapılacak olan tanıtım işaret ediliyor. Aynı zamanda, Türkiye saatleri ile 19:00 da, belirtilen tarihin hemen yanında boy gösteriyor. Gönderinin açıklama kısmında bulunan Twitch ve YouTube kanallarında, Türkiye saatleri ile 19:00’da bugün güzel bir tanıtım ile karşılaşacağız gibi görünüyor.

Sürprizi kaçırmak gibi mi olur bilemiyoruz ama elimizde Destiny 2 Forsaken genişleme paketi ile ilgili birtakım bilgiler de mevcut. Genişleme paketi ile birlikte, The Reef’i ziyaret edeceğiz. 4 Eylül 2018 tarihi ile birlikte bizlere sunulacak olan genişleme paketi, aynı zamanda 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında, E3 2018 etkinlikleri esnasında denemek isteyen oyuncuları bekliyor olacak.

Peki, yeni genişleme paketi ile birlikte ne geliyor? Nasıl bir hikaye ile karşılaşacağız?

Destiny 2 için yolda olan Forsaken genişleme paketi, güneş sistemimizin intikam ve adalet arasındaki çizginin yok olmak üzere olduğu sınırlarına götürüyor. Oyuna, keşfedilmek üzere 2 yeni istikamet ekleniyor. Aynı zamanda, yepyeni silahlar, zırhlar ve süperler de genişleme paketi ile bizlere sunulacak. Bir de, Gambit adı verilen yeni bir oyun sonu modu bizlere sunuluyor. Bu modda hem PvP’yi, hem de PvE’yi tecrübe edeceğiz. Hemen aşağıda bulunan Twitter gönderisindeki adreslerden biri ile, bugün akşam 19:00’da gerçekleşecek olan tanıtımı izleyebilirsiniz. Bakalım, yapılacak olan tanıtım ile bizlere başka ne gibi yeni bilgiler ve yenilikle sunacaklar?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.