Destiny 2 temalı DualShock 4 ve konsol paketleri duyuruldu

Destiny 2 temalı DualShock 4 ve konsol paketleri duyuruldu

DualShock 4 her ne kadar Destiny 2 temalı olsa da, paketteki konsollarda bir özel tasarım yok.

Sony, oyuncuları yepyeni konsol paketleri ile vurmaya devam ediyor. Ekip, öncelikle geçen hafta bir FIFA 18 paketi duyurmuştu. FIFA 18 ile PlayStation 4/PlayStation 4 Pro konsollarının buluştuğu tam 5 farklı paket duyurulmuştu. Bu paketler özel tasarım değildi, standart paketlerdi. Fakat bugün duyurulan yeni Destiny 2 paketleri içerisinde özel tasarım bir DualShock 4 bulunuyor. Konsollar mı? Ne yazık ki paketin içerisindeki konsollar standart bir tasarıma sahip. Bahsettiğimiz bu paketler, piyasaya 6 Ekim 2017 tarihinde çıkacak. Peki, bu paketlerin içerisinde ne bulunacak? Hemen belirtelim: Oyunun kutulu hali, PlayStation 4 Pro, DualShock 4, Destiny 2 için ekstra dijital içerikler ve Expansion Pass.

Destiny 2 temalı DualShock 4 ve konsol paketleri duyuruldu

Tabii bahsettiğimiz bu kutu içeriğinde iki farklı renk seçeneğimiz olacak. PlayStation 4 Pro konsolumuzu, eğer istersek beyaz renkli veya klasik jet siyah renkli bir şekilde alacağız. Bu durumda, oyuncular herhalde beyaz konsolu tercih edecektir çünkü beyaz bir PlayStation 4 Pro, beyaz renkli bu özel DualShock 4 ile uyuşacaktır. Fakat eğer bu kadar paket size yetmiyorsa veya daha ucuz bir paket arıyorsanız; Destiny 2 ile oluşturulmuş PlayStation 4 paketlerine göz atabilirsiniz. Bu noktada karşımıza 3 paket çıkıyor ve ilk pakette, 1 TB boyutunda siyah bir PlayStation 4 var. Ayrıca bu pakette 2 adet DualShock 4 ve 1 adet de kutulu Destiny 2 bulunuyor.

İkinci pakette ise neredeyse her şey aynı. Sadece 2 adet DualShock 4 yerine 1 adet bulunuyor. Tabi buradaki kontrolcüler, yukarıdaki görseldeki gibi özel tasarım değil. Her neyse, 3. pakette ise 500 GB boyutunda bir konsol, bir oyun ve bir kontrolcü bulunuyor. Haberimizde bahsetmiş olduğumuz tüm paketlerde, özel dijital içerikler de bulunmakta.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın