Destiny 2 için 62 adet 1080p görsel yayımlandı

Destiny 2 için 62 adet 1080p görsel yayımlandı

Hepsi birbirinden güzel görünüyor.

Bugün, Destiny 2 için bir canlı yayın gerçekleştirildi ve bu canlı yayın sırasında oyun hakkında sayısız bilgi öğrendik. Bu bilgiler haricinde, yine bayağı bir video izledik. Fakat her şey, bu kadarı ile sonlanmadı çünkü Destiny 2 için tam 62 adet 1080p görsel yayımlandı. Bahsettiğimiz bu görsellere, hemen aşağıdaki galerimizden sizler de göz atabileceksiniz fakat ondan önce, oyun hakkında daha önce de sizlere aktardığımız birkaç bilgiyi hatırlatalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2

Söylenilenlere göre, Destiny 2 yeni strikelar, PVP modları ve bir adet raid ile çıkacak. 3 adet silah yerimiz bulunacak ve bunların isimleri ise Kinetic, Energy ve Power olacak. Warlock için Dawnblade, Titan için Sentinel ve Hunter için de Arcstrider alt sınıfları oyuna eklenecek. Bu sınıflarda sırasıyla, yanan bir kılıç, bir kalkan ve bir elektrikli asa kullanabileceğiz.

Bungie, Countdown ismindeki yeni PVP modunu da tanıttı. Özet olarak saldırı ve savunma ibaret. Destiny 2, oyuncuların dünyanın neresinde olduğu fark etmeksizin aktivite başlatmalarına izin verecek. Yani, artık bir aktivite başlatmak için yörüngesine gitmek zorunda değilsiniz. Ayrıca, sıkıcı görevlerden ziyade Destiny 2 haritalarında hazine avı, aktiviteler ve Lost Sectors isimli zindanlar da bulunacak.

Destiny 2‘deki yeni gezegenlere gelecek olursak Earth, Titan, Io ve Nessus bizleri karşılayacak. Destiny 1‘den kaldırılmış olan European Dead Zone da bizim yeni bölgemiz. Oyundaki klan sistemi çok daha güçlü olacak. Hatta yayını izlerken aklımızdan, “Bu oyun tamamen klan oyunu olmuş resmen.” diye de geçirdiğimizi burada belirtebiliriz. Bayrakların özelleştirilerilebilmesi ve değişik değişik araçlarla, hangi klanın parçası olduğumuzu milletin gözüne sokabileceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yönetmen Luke Smith, sunumunun en başında, “Kafamızda dönüp duran 3 şey vardı.” demişti. Bunlardan ilki, “Sizi çeken bir dünya.“, ikincisi, “Yapılabilecek ilginç şeyler.“, üçüncüsü ise, “Her zaman oynanacak biri.” olarak belirtildi. Crucible‘ın bütün modlar için 4v4 olarak değiştirilmiş olduğunu da unutmadan ekleyelim. Sunum esnasında, “Her şey, her zaman herkes için açık değildi.” olarak dile getirilen sorunun ardından trial, raid ve Nightfall‘ın bütün oyuncular için açık olduğu dile getirildi. Bunu ise, “Guided Games” adını verdikleri bir sistemle yapacaklarını söylediler. Guided Games sistemi, bir nevi klan arayışı. Sadece biraz daha havalı bir ismi var, bu sistemin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.