Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 17.03.2021

Deathloop içerisinde kullanabileceğimiz yeni silahlar, güzel bir tanıtım videosu ile birlikte oyunculara gösterildi. Videodan gördüğümüz kadarıyla, oyun içerisinde silah çeşitliliği bir hayli bol olacak. Dolasıyla, oyunu tecrübe edecek oyuncular, silah farklılığı bakımından muhtemelen şikayet etmeyecek. Tabii, durum bizim buralarda biraz farklı olabilir. Maalesef, oyunun Türkiye fiyatı çok tuzlu. Oyunun standart versiyonu, Steam üzerinde 299 TL fiyat etiketiyle satışta.

Deathloop içerisindeki yeni silahlar güzel bir tanıtım videosu ile gösterildi

Umarız, herkes bir gün istediği her oyunu tecrübe edebilir diyoruz ve tanıtılan yeni silahlara geçiyoruz. Videoda; bir adet bıçak, Tribunal tabancası, Strelak 50-50 saldırı tüfeği, PT-6 Spiker ve Fourpounder isimli el topunu görüyoruz. Oyundaki amacınızı da belirtmeden geçmeyelim. Deathloop’ta amacınız, Visionaries adlı sekiz hedefi tek bir döngü içerisinde ortadan kaldırmak. Her ölüşünüzde bölüme tekrar başlayacaksınız. Ancak, her seferinde düşmanlar hakkındaki bilgi seviyeniz artacak.

Tabii, bölüme boşu boşuna baştan başlamayacaksınız. Her turdan sonra silahlarınızı ve yeteneklerinizi geliştirebileceksiniz. Düşmanlarınızı alt etmeye uğraşırken, peşinizde bir de düşman suikastçı olacak. Bir yandan düşman suikastçıyla baş edecek, diğer yandan da hedeflerinizi indirmeye çalışacaksınız. Oyun, 21 Mayıs 2021 tarihinde PC ve PlayStation 5 platformlarına çıkacak. Deathloop, çıkışından bir sene sonra Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarına gelecek. Oyunun Steam üzerindeki satış fiyatı, şu an için 299 TL. Son karar, her zamanki gibi sizlere kalmış.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.