Dead Space şu an Origin üzerinde tamamen ücretsiz

Dead Space şu an Origin üzerinde tamamen ücretsiz

Bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz.

Popüler Dead Space serisinin ilk oyunu olan ve, “The Nightmare Begins” sloganı ile hayatımıza giren Dead Space şu an Origin üzerinde tamamen ücretsiz. Eğer siz de bilgisayarınız üzerinden bu oyunu sınırsız bir şekilde, ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, bu linkte tıklayarak Origin sayfasına gitmeniz, oradan da oyunu direkt olarak kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Yalnız bunu yapmak için acele etmenizi öneriyoruz çünkü yapılan açıklamalara göre çok kısa bir süre boyunca bu fırsat değerlendirilebilir olacak. Eğer şimdi bu oyunu kütüphanenize eklerseniz de, sonsuza dek sizin olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dead Space şu an Origin üzerinde tamamen ücretsiz

Şu an bilgisayarınıza erişiminiz yoksa, oyunu kütüphanenize ekleyemiyorsanız, çok fazla dert etmenize gerek yok çünkü orijinal Dead Space, aynı zamanda bir Origin Access oyunu. Yani eğer bu sisteme abone olursanız da, abone olduğunuz süre boyunca oyunu oynayabiliyorsunuz. Visceral Games ve EA tarafından ortaklaşa piyasaya sürülen; PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına sunulan ilk Dead Space, tüm bunları 2008 senesinde gerçekleştirmişti. Eğer gerçekten güzel bir gerilim oyunu arıyorsanız, bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Dead Space hakkında daha önce de, “Eski Dead Space ve Bioshock geliştiricileri ile oluşturulmuş olan The Deep End Games isimli geliştirici ekip, bugün PlayStation Blog üzerinden PlayStation 4 oyunlarını duyurdu. Ekibin kreatif yönetmeni olan Bill Gardner tarafından paylaşılan yazıya göre, bu oyunun adı Perception ve PlayStation 4’e özel olacak. Birinci şahıs bakış açısından oynayabileceğimiz bu oyun, bizi Cassie’nin hikayesine götürecek. Fakat bu hikaye, öyle bildiğiniz hikayelerden değil. Çünkü Cassie görme özürlü ve hareket edebilmek için duyma becerisini kullanıyor. Bu karakterin oyundaki amacı ise, rüyalarına sürekli olarak giren kabusun sırrını çözmek. Oldukça heyecanlı, değil mi?” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın