Menü
https://leadergamer.com.tr/xbox-gamescom-2017-age-of-empires/
Days Gone 13 Temmuz 2017 20:06

Days Gone için farklı bir oynanış videosu yayımlandı

Bu oynanış görüntüleri, aslında Days Gone yapıtının E3 2017 demosuna ait. Fakat geliştirici ekip, farklı bir yol izleyerek oynuyor.


E3 2017 sırasında yayımlanan oynanış videosu ile birçok oyuncuyu etkileyen Days Gone, bugün yeni bir oynanış videosu ile karşımıza çıktı. Oyun için yayımlanan bu yeni oynanış videosu, aslında biraz tanıdık. Çünkü bu görüntüler, oyunun E3 2017 demosundan alındı. Fakat geliştirici ekip, demoyu ikinci kez oynarken daha farklı bir yol izledi ve karşımıza o ilk demo görüntülerinden çok daha farklı görüntüler çıktı. Bu video ile, oyun içerisindeki bir görevin, çok farklı yollarla yapılabileceğini ve her farklı yolda, farklı şeyler deneyimleyebileceğimizi görmüş olduk. Dilerseniz bu videoya sizler de haberimizin en altından ulaşabilirsiniz.

Days Gone için farklı bir oynanış videosu yayımlandı

Days Gone ile eski kanun kaçağı motorcu Deacon St. John’u yönetin: Bir avare, bir ödül avcısı, insanlığın gezgin eseri. Küresel bir salgın sonrasında mahvolmuş bir dünyada St. John, insanlığın son kurtulanları tarafından ıssızda kurulan ‘güvenli’ kamplardan çıkıp bozuk yollarda şansını denemek ister. Pasifiğin kuzey batısında, arka planda yanardağın izi bulunan Days Gone sizi Freaker’lar olarak bilinen insan canavarlar tarafından mahvedilen bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Issız topraklar boyunca erzaklar, kaynaklar ve hepsinden ötesi, devam etmek için bir sebep uğruna mücadele edin.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör