Menü
https://leadergamer.com.tr/euro-truck-simulator-2-italya/

Dauntless

Yapımcı Phoenix Labs
Dağıtımcı Phoenix Labs
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Dauntless 13 Ağustos 2017 10:24

Dauntless için resmi PC sistem gereksinimleri açıklandı

Öyle aşırı üst seviye istemiyor gibi görünüyor. Sizin PC’niz yeterli mi?


18 Ağustos 2017 tarihinde alfa öncesi sürümünün oyunculara sunulacağı Dauntless için PC gereksinimleri de açıklandı. Listeye şöyle bir göz attığımızda ise, oyunun neredeyse herkes tarafından rahatlıkla oynanabileceğini görüyoruz. Dauntless tarafından istenilen sistem gereksinimlerinden bahsetmeden önce, orta seviyede bir PC‘nin, fazlasıyla rahat bir şekilde oyunu çalıştırabileceğini söylemekte fayda var. Biz en iyisi lafı daha fazla uzatmadan sistem gereksinimlerini anlatmaya geçip asıl yorumu size bırakalım.

Dauntless

Dauntless için açıklanan minimum ve önerilen PC sistem gereksinimleri nedir?

Öncelikle oyun için istenilen minimum sistem gereksinimlerinden söz edelim. Minimum olarak DirectX 11 destekli Nvidia GeForce GTX 660 Ti veya eşdeğer bir ekran kartı isteniyor. Yine minimum ayarlar için gerekli olarak Intel’in i5 SandyBridge işlemcileri gösterilmiş. 4 GB RAM, en azından Windows 7 işletim sistemi de elinizin altında bulması gerekenlerden. Eğer bahsini etmiş olduğumuz bu veya benzeri bir sisteme sahipseniz, rahat bir şekilde 720p çözünürlük kalitesi ve düşük ayarlarda 60 FPS performans ile oyunu tecrübe edebilirsiniz.

Gelelim Dauntless için önerilen sistem gereksinimlerine. Açıkçasını sorarsanız, öyle aşırı üst seviye bir sistem olmadığını söyleyebiliriz. Öncelikle ekran kartı olarak Nvidia GeForce GTX 970 belirtilmiş. Ardından ise, önerilen işlemci olarak Intel’in i7 Haswell işlemcileri gösterilmiş. 8 GB RAM ve Windows 10 işletim sistemi de, yine önerilenler arasında. Eğer elinizin altında böyle bir canavar halihazırda mevcutsa, en yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlük kalitesinde rahatlıkla 60 FPS performans ile oyununuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör