Menü
https://leadergamer.com.tr/rainbow-six-siege-operation-blood-orchid/

Dauntless

Yapımcı Phoenix Labs
Dağıtımcı Phoenix Labs
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Dauntless 13 Ağustos 2017 9:45

Dauntless oyununun Founder’s Alpha süreci önümüzdeki hafta açılıyor

Büyük gün yaklaşıyor!


Dauntless, 18 Ağustos 2017 tarihinde Founder’s Alpha sürecini başlatarak oyuncularla buluşacak. Normal şartlarda 2017 yılı içerisinde PC platformuna ücretsiz olarak gelecek olan oyunun Founder’s Alpha olarak tanımlanan alfa öncesi sürecinin, katılmaya hak kazanan oyuncular ile buluşmasına gerçekten çok az kaldı. Yani, yakın bir zamanda interneti Dauntless görselleri ile süslenmiş olarak görmeniz mümkün.

Dauntless

Peki, Dauntless Founder’s Alpha sürecine katılmak için ne yapmak gerekiyor?

Öncelikle belirtmemiz gerekli ki, bu her yiğidin harcı değil ne yazık ki. Çünkü, Dauntless’in Founder’s Alpha sürecine katılmak istiyorsanız 80 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Normal şartlarda 100 dolar fiyat etiketine sahip olan Founder’s Edition paketine sahip olmak için iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Sonuçta, 20 dolar, 20 dolardır, öyle değil mi? Ayrıca, oyuncular açısından da bol bol ekstra içerik de sunuyorken imkan varsa kaçırmamak gerekli.

Oyunun sitesinde satışta olan 2 farklı paket daha bulunuyor, ama bahsini ettiğimiz bu iki paket de ne yazık ki Founder’s Alpha sürecine kazanma hakkı tanımıyor. Fakat, yine de onlara da göz atmak isterseniz, bahsini ettiğimiz diğer 2 paketin oyunculara, oyunun kapalı beta sürecine katılma hakkı verdiğini belirtelim. Yani, Founder’s Alpha sürecine katılma hakkı kazandıran paket yerine diğerlerini tercih ederseniz, çok da bir şey kaybetmezsiniz. Oyunun sadece PC platformuna özel olarak 2017 yılı içerisinde bedava olarak çıkacağını da tekrar hatırlatmakta fayda var.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör